Güzelcehisar'da neler oluyor!

GÜNCEL 11 Aralık 2017 12:47
Videoyu Aç Güzelcehisar'da neler oluyor!
A
a

Ayranımız yok içmeye, platformdan gideriz kayaları görmeye! Yol yok, sosyal tesis yok, WC yok, alt yapı yok ama yürüyüş yolumuz var!

Bartın'ın Güzelcehisar sahiline lav kayalarını görmek için yapılan ve tartışmaların odağında olan yürüyüş platformunu enine boyuna inceledik.
Lav sütunlarının bulunduğu Güzelcehisar’da turizm yatırımı adı altında sahili daraltan ve insanları kumda yürütmemek için yapılan proje vatandaşların tepkisini çekmeye devam ediyor.
Ağustos ayında Türkiye’nin 112. Tabiat anıtı olarak ilan edilen Güzelcehisar Lav sütunlarının bulunduğu sahilde yapılmakta olan 850 metre uzunluğunda, 3 metre genişliğinde yürüyüş platformuna harcanan para israf olarak değerlendiriliyor.
YOL YOK, TESİS YOK, ALT YAPI YOK!
Güzelcehisar sahilinin doğru dürüst bir yolu, otoparkı, sosyal tesisi ve gelenlerin hacetini gidereceği bir WC’si bile yok iken yürüyüş yolu yapılması birçok vatandaşın aklı almıyor. Sahile yapılan yürüyüş yolu bazı yerlerde denize 2 metre mesafeye kadar yaklaşırken sahili boydan boya daraltıyor.
Sahile yapılan yürüyüş platformunun gereksiz olduğu, bu platformun sadece lav kalayalıklarının bulunduğu alana yapılması isteniyor.


 
1000
icon
vatandaş 12 Aralık 2017 15:35

O kadar çok haber yapıldıki sıkıldık artık. Siz böyle haberlerle uğraşmak yerine alın elinize kamerayı Bartın'da trafik ışıklarındaki yığılmaları çekin,belki görürde emniyet tedbir alır!

1 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 

Satılık Lüks Daireler