Güzelcehisar'daki ağır hasarda büyük ihmal

GÜNCEL 19 Ocak 2018 22:56
Videoyu Aç Güzelcehisar'daki ağır hasarda büyük ihmal
A
a

Bartın'ın Güzelcehisar sahiline tüm itirazlara rağmen yapılan yürüyüş platformunun ahşap kaplamaları ilk rüzgârda dağılırken büyük ihmal ortaya çıktı.

Şiddetli fırtına ve dalgalarda etrafa dağılan ahşap kaplamaların platformun demirlerine monte edilmediği ve öylece demir platformun üzerine konulduğu ortaya çıktı. Bunun sonucunda da büyük hasar meydana geldi.
İhmal sonucu zarar büyük
Dün gece etkili olan fırtınadan sonra Güzelcehisar lav sütunlarının turizme kazandırılması için yapılan yürüyüş yolu üzerinde bulunan ahşap kaplamalar büyük hasar gördü. Ahşap kaplamaların demir platform üzerine monte edilmeden konuldukları anlaşıldı. Çıkan fırtına ve dalgada hepsi zarar gördü.
Biz de basın olarak sahili mahveden ve daraltan bu projenin yanlış olduğunu defalarca vurgu yaparak uyarılarımızı yapmıştık.
Yürüyüş platformu üzerindeki ahşap kaplamalar fırtına sonrası dev dalgalar nedeniyle çevreye savruldu. Tepkilere ve yapılan tüm itirazlara rağmen yapımına başlanan projede, ortaya çıkan ihmalin ve zararın hesabını kim verecek?


 
1000
icon
20 Ocak 2018 10:31

Buranın doğallığını bozan bu projeyi yapanlar onaylayanlar tekrar bir düşünsün zarar sebebiyet verenlerden tahsil edilsin

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 

Satılık Lüks Daireler