13 Bin Vatandaş İle Aynı Sofra Paylaşıldı

Kategori: GÜNCEL - Tarih: 15 Haziran 2017 13:30
13 Bin Vatandaş İle Aynı Sofra Paylaşıldı

Bartın Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programları bu senede dolu dolu geçti.

31 Mayıs tarihinde başlayarak 13 Haziran tarihine kadar devam eden iftar programlarında 13 bin vatandaş ve üniversite öğrencisi misafir edildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın,”31 Mayıs akşamından bu yana yaklaşık 13 bin vatandaşımız ve üniversite öğrencilerimizin katılımı ile Belediye Sosyal Tesisleri'nde birlikte iftar yapmanın mutluluğunu ve heyecanını paylaştık. Tüm vatandaşlarımıza sevdikleri ile birlikte nice Ramazanlara erişmeyi nasip etsin.” dedi.

AKIN İKİ İFTAR PROGRAMINA KATILDI

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Ramazan boyunca geleneksel belediye iftarlarının yanında davet edildiği iftar davetlerine de katılım gösteriyor.

Aşağı Cami Sokak esnaflarının bir araya gelerek düzenlediği iftar yemeği programına giderek esnaflarla selamlaşan Başkan Akın, yine aynı akşam Özkanlar Mobilya Sahibi Yüksel Özkan’ın düzenlediği iftar yemeği programına da katıldı. 

Katıldığı programların ardından açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın,  “ Mübarek Ramazan ayının eşsiz güzelliklerinden olan iftar yemeklerinde her kesimden insanımız ve dostlarımızla bir araya geliyor, aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugünde Özkanlar Mobilya Sahibi Yüksel Özkan tarafından düzenlenen iftar programı ile Aşağı Cami Sokak'ta bulunan esnaflarımızın düzenlemiş olduğu iftar programlarına katıldım. Davetleri için teşekkür ediyor, tüm vatandaşlarımıza hayırlı Ramazanlar diliyorum” dedi.

http://www.bartinolay.com/haberprint/13-bin-vatandas-ile-ayni-sofra-paylasildi-6109.html