Bir Anda Fırlayan Cisim Öldürüyordu

Kategori: KOZCAĞIZ - Tarih: 26 Mayıs 2016 18:46
Bir Anda Fırlayan Cisim Öldürüyordu

Bartın’da tamburlu Çayır Biçme Makinesi ile ot biçme sırasında akıl almaz bir olay yaşandı.

Bartın’ın yeğenli Köyü’nde geçen Cumartesi günü meydana gelen olayda, tamburlu Çayır Biçme Makinesinden fırlayan bir cisim Hayri Özdemir’in koltuk altına çarptı. Komşunun bahçesinde ot biçilirken yaklaşık 30 metre uzakta olmasına rağmen bir anda neye uğradığını şaşıran ve kanlar içinde kalan Özdemir, kanayan bölgeye tampon yaparak komşusunun aracı ile Bartın Devlet Hastanesi’ne gitti. Arter damarı kesilen Özdemir, burada yapılan ilk müdahalesinin ardından Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesine sevk edildi.
 
YANLIŞ HASTANEYE SEVK OLDU
 
Kanamalı hasta Hayri Özdemir’in sevk evrakına Atatürk Hastanesi yerine Bülent Ecevit araştırma hastanesi yazılınca ambulans ile araştırma hastanesine götürüldü. Bartın’dan gelen ambulans gittikten sonra burada böyle bir hastadan haberleri olmadığını söylemeleri üzerine yaklaşık 45 dakika gecikmenin ardından çağırılan yeni bir ambulansla Atatürk devlet hastanesine yetiştirilen kanamalı hasta, hemen ameliyata alındı. Kalp damar servisinde 3,5 saat süren ameliyatın ardından Hayri Özdemir mucize eseri ölümden döndü.
Hasta yakınları böyle önemli bir konuda kanamalı bir hastanın evrak üzerinde yapılan hatadan dolayı yanlış yere sevk edilmesine tepki gösterdiler.
 Bir haftadan beri hastanede tedavi gören Hayri Özdemir’in sağlık durumunun iyiye gittiği ve yakında taburcu olacağı öğrenildi.
 
Bizde Bartın Olay Medya olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 

http://www.bartinolay.com/haberprint/bir-anda-firlayan-cisim-olduruyordu-4577.html