Jandarma uyardı, vatandaş bakın ne dedi!

Kategori: GÜNCEL - Tarih: 8 Temmuz 2016 16:16
Jandarma uyardı, vatandaş bakın ne dedi!

Bartın İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı trafik ekipleri, vatandaşın huzuru ve güveni için bayram boyunca asayiş ve trafik uygulamalarını sürdürdü.

Jandarma Trafik Tim Komutanlığı ekiplerinin Bartın Kurucaşile karayolunda yaptığı asayiş ve trafik uygulaması vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Jandarma trafik tim ekipleri, vatandaşların huzuru ve güveni için sürücüleri yol durumu ve trafik kuralları hakkında uyardı. Yapılan trafik kontrollerinde araçların ruhsat, muayene ve sigortaları incelenerek radar uygulaması yapılırken emniyet kemerleri de kontrol edildi.
JANDARMA İÇİN DUA ETTİ
Yapılan uygulamalardan oldukça memnun olduğunu belirten bir sürücü yaptığı açıklamada jandarmaya dua ederek şu ifadelere yer verdi:
“Bu uygulamalardan son derece memnunuz. Jandarmamız her yerde bizim güvenliğimiz. Onlar sayesinde yollarda güvenle gidip geliyoruz. Jandarmamız ve devletimizden Allah razı olsun. Yollarda daha güvenli hissediyoruz. Şimdi onların olduğu her yer bizim için güven demek. Bu uygulamaların her ilde yapılması gerekir. Onlardan Allah razı olsun".

 
Kaynak : Mustafa Kurt/bartinolay.com

http://www.bartinolay.com/haberprint/jandarma-uyardi--vatandas-bakin-ne-dedi--4731.html