Kağıthane Belediye Başkanı Kılıç'tan BARFED'e destek

Kategori: GÜNCEL - Tarih: 23 Haziran 2017 18:42
Kağıthane Belediye Başkanı Kılıç'tan BARFED'e destek

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, BARFED yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

- Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç:
- "BARFED'in yeni yönetimini kutluyorum. Hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bartın'ı ve BARFED yönetimine destekliyoruz. Kağıthane Belediyesi olarak elimizden gelen her türlü destek ve yardıma biz hazırız."
Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Bartın Dernekler Federasyonunun (BARFED) Zeynel Özsoy başkanlığındaki yeni yönetimine bir ziyaret gerçekleştirdi. Yönetim kurulunun Ümraniye Tantavi Sosyal Tesisleri'nde ilk toplantısında Bartınlı iş adamı ve AK Parti Kağıthane Yürütme Kurulu Üyesi Mehmet Yılmaz'ın daveti üzerine gerçekleşen ziyarette konuşan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Bartınlılarla bir arada olmaktan her zaman mutlu olduklarını belirtti.
BARTIN ÇOK GÜZEL
Bartın'ı uzun yıllardan beri dostu olan Bartınlı işadamı Mehmet Yılmaz aracılığıyla yakından tanıma fırsatı bulduklarını anlatan Kılıç, "Daha önce Bartın'ı da ziyaret ettik. Hatta Ulus'tan Pınarbaşı'na geçmiştik. Bartın'ın çok muhteşem bir doğası ve güzelliği var. Bu sene yine Bartın'a gelme niyetimiz var." diye konuştu.
- "Bartın'ı ve BARFED yönetimine destekliyoruz"
Başkan Kılıç, "Bartın ve Bartınlıları seviyoruz. Gerek ilçemizde gerekse Bartın'da yaşayan tüm Bartınlılara her zaman desteğimiz sürecek. BARFED'in yeni yönetimini kutluyorum. Hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bartın'ı ve BARFED yönetimine destekliyoruz. Kağıthane Belediyesi olarak elimizden gelen her türlü destek ve yardıma biz hazırız. " ifadelerini kullandı.
BARFED Başkan Yardımcısı ve AK Parti Kağıthane Yürütme Kurulu Üyesi Mehmet Yılmaz ise Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç'a ziyaretlerinden dolayı teşekkürleri iletti.
Fazlı Kılıç'ın her zaman Bartınlıların yanında olduğunu söyleyen Yılmaz, "Başkanımız her zaman Bartınlıların hizmetinde. Biz bunu gerek ilçemizde gerekse Bartın'da en iyi şekilde hissediyoruz." şeklinde konuştu.
BARFED Başkanvekili Sabri Avcı da ziyaretten dolayı memnuniyetini belirterek "Federasyon olarak İstanbul'da yaşayan Bartınlıların sesi olacağız. İnşallah Ramazan Bayramı'ndan sonra Kağıthane Belediye Başkanımız Fazlı Kılıç'ın ev sahipliğinde tüm Bartınlılar olarak bir araya geleceğiz. Kağıthane'de bir Bartınlılar günü düzenleyeceğiz." dedi.

 

http://www.bartinolay.com/haberprint/kagithane-belediye-baskani-kilic-tan-barfed-e-destek-6130.html