Haluk Levent, Barış Akarsu için sahneye çıktı

GÜNCEL 9 Temmuz 2017 12:57
Videoyu Aç Haluk Levent, Barış Akarsu için sahneye çıktı
A
a

Amasra'da konser veren Haluk Levent, Barış Akarsu için vefasını gösterdi...

Bartın'ın Amasra ilçesinde Barış Akarsu'nun ölümünün 10. yıldönümü nedeniyle düzenlenen konserde Haluk Levent, ücret almadan sahneye çıkarak büyük bir vefa örneği gösterdi.

4 Temmuz 2007'de Bodrum'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Barış Akarsu, ölümünün 10. yıldönümünde memleketi Bartın'ın Amasra ilçesinde konserle anıldı. Amasra Büyük Limanı'ndaki konsere vatandaşlar akın etti. Haluk Levent, ücret almadan geldiği konser sırasında Barış Akarsu'nun annesi Hatice Akarsu ile babası Selahattin Akarsu'yu sahneye çıkartarak, acılarına ortak oldu.

Bütçe olmadığı için konserin yapılmayacağını duyan Haluk Levent, Twitter'den yaptığı paylaşımda “Dedik ki "Barış Akarsu Festivali neden iptal edildi?" Dediler "Belediyenin bütçesi yok!" Dedik ki "Para isteyen yok geliyoruz" Ve sahnedeyiz” diyerek büyük bir vefa örneği sergiledi.

Konser sırasında Barış Akarsu'nun kullandığı motosikleti sahnenin önüne konuldu.

Sanatçı Haluk Levent, Barış Akarsu'nun seslendirdiği şarkılar ile konsere katılanları coşturdu.

1000
icon
Nur 10 Temmuz 2017 23:47

Harika bir konserdi.

0 0 Cevap Yaz
Sebahaytin 9 Temmuz 2017 23:08

Eee ne oldu çaldınız oynadınız haluk lvent şarkı söyledi diye varsa bütün günahları af mı oldu şimdi barış ın 3 ihlas bir gatiha okusaydınız da amel defterine yazılsaydı. Yazık yazık çok yazık bu masıl bir zihniyettir

1 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!