Hasan Basri Nalbant'ı kaybettik!

GÜNCEL 8 Ekim 2017 19:34
Videoyu Aç Hasan Basri Nalbant'ı kaybettik!
A
a

Kalp krizi sonucu hayatını kaybetti...

Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) önceki dönem başkanlarından Hasan Basri Nalbant, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 
BARFED tarafından taziye mesajı yayınlandı. 
“Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) önceki dönem başkanlarından Hasan Basri Nalbant'ın geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah'tan rahmet; ailesi, dostları, yakınları ve BARFED ailesine başsağlığı ile sabırlar diliyoruz.
 
BARFED Başkanı Zeynel Özsoy ise yayınladığı taziye mesajında şu ifadeleri yer verdi: 
 
"Değerli başkanımız Hasan Basri Nalbant'ın vefatını derin bir üzüntü içinde öğrendik. Kendini Bartın ve hemşehrilerine vakfeden biri olarak her zaman hayırseverliği, dostluğu, Bartın sevdalısıyla tanındı. Özellikle İstanbul'da yaşayan Bartınlıları bir çatı altında birleştirerek BARFED'in kurulmasında öncülük eden Nalbant, geride bıraktığı mirasla her zaman hayırla yad edilecektir. BARFED ailesi adına ailesine, yakınlarına ve tüm Bartınlılara baş sağlığı dileklerimi sunuyorum. Mekanı cennet olsun."
 
Hasan Basri Nalbant'ın cenazesi yarın öğle vakti Üsküdar Altunizade'de bulunan Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camisinde kılınacak cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'nda defnedilecek.

 

 
1000
icon
EROL ÇULLU 10 Ekim 2017 13:14

HASAN ABİ , BENİM 16 YILLIK APARTMAN KOMŞUM DU. DÜRÜST , YARDIMSEVER VE KOMŞULARINI SEVEN VE SAYAN İSTİSTANİ BİR KİŞİLİĞE SAHİP GÜZEL BİR İNSANDI. ALLAH RAHMETİYLE MUAMELE EYLESİN. MEKANI CENNET VE SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZE KOMŞU EYLESİN İNŞAALLAH..

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!