Hasankadı’da Örnek bir proje hayata geçti

HASANKADI 1 Nisan 2016 16:00
Videoyu Aç Hasankadı’da Örnek bir proje hayata geçti
A
a

Bartın’ın Hasankadı Beldesinde Hasankadı İlkokulu ve Hasankadı İmam Hatip Ortaokulu tarafından örnek bir projeye imza atıldı.

Hasankadı’da “YEDİ KAHVEHANEYE YEDİ KİTAPLIK PROJESİ”
Bartın’ın Hasankadı Beldesinde bulunan Hasankadı İlkokulu ve Hasankadı İmam Hatip Ortaokulu öğretmenleri tarafından planlanan “Yedi Kahvehaneye Yedi Kitaplık Projesi” Bartın İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar DEMİR, Hasankadı Belediye Başkanı Sayın Zeki ERDOĞAN, Okul Müdürü İbrahim DEMİRDİL, öğretmenler, öğrenciler, mahalle muhtarları ve halkın katılımıyla gerçekleştirilen etkinliklerle hayata geçirildi.
İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar DEMİR kitaplıklara bizzat kitapları yerleştirirken yaptığı konuşmada, Okulun toplumsal hayatta insanların aydınlanması hususunda bir ışık, bir umut ve yarınların güvencesi olarak kabul edilmesini, Hasankadı’da görev yapmakta olan eğitim kadrosu tarafından hayata geçirilen projenin bu kapsamda değerlendirmesini vurguladıktan sonra “Bu güzel çalışmalarından dolayı öğretmenlerimi kutluyorum. Bundan sonra da aynı şekilde; Öğrencilerimizin ve insanlarımızın faydalanacağı her etkinlikte okullarımızın yanında olacağız” dedi.
Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan da; başta Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar DEMİR’e, Okul Müdürü ve öğretmenlere teşekkür ettiğini, belediye olarak da eğitim – öğretim hususunda gerekli her katkıyı sağlamaya devam edeceğini söyledi. Bu kitaplardan yeni bilgiler öğrenecek olan her insanın, okulun ve öğretmenin önemini daha iyi fark edeceğine inandığını dile getirdi.
Vatandaşların memnuniyetine vesile olan kitaplıkların, zaman içinde ve imkanlar dâhilinde zenginleştirileceğini ifade eden Okul Müdürü İbrahim DEMİRDİL ise; Projenin her aşamasında desteklerini esirgemeyen İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar DEMİR’e, Hasankadı Belediye Başkanı Zeki ERDOĞAN’a, Öğretmenlere, öğrencilere ve açılışa iştirak eden mahalle muhtarlarına ile Hasankadılı vatandaşlara teşekkür etti.

 
Kaynak : Bilal Çam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!