HASTANE BOYA BADANADAN GEÇTİ

SAĞLIK 25 Eylül 2014 15:11
Videoyu Aç HASTANE BOYA BADANADAN GEÇTİ
A
a

Bartın Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Osman AÇIKGÖZ; Bartın Devlet Hastanesi Ana Bina ve göğüs hastalıkları binamızda, başlatmış olduğumuz Boya badana, bakım onarım tadilat ve yenileme çalışmalarında sona gelindiğini açıkladı.

Bu çalışmalar sırasında Üstün bir gayretle gece gündüz demeden her türlü övgüyü hakeden tüm personelimize, hastanelerimizde yatarak veya ayaktan tedavi için müracaat eden hasta ve hasta yakınlarımıza, kaliteli sağlık hizmeti alt yapısı oluşturma sürecinde göstermiş oldukları Anlayış, sabır ve desteklerinden dolayı şükranlarını arz ettiğini ifade etti.

Geniş kapsamlı olarak başlatılan tadilat çalışmalarında; Fizik Tedavi merkezinden yoğun bakıma Ünitelerine, uyku laboratuvarından tüp geçite, acil servisten personel sosyal alanlarına, Poliklinik girişlerinden çocuk Servisi odalarına, diyaliz merkezinden refakatçi koltuklarına, Sarf depolardan arşivlere, yemekhane ve mutfaktan Yeni tıbbi hizmet birimlerine Ve daha birçok yeni hizmet alanlarında yapılan tadilat çalışmalarının sonunda hastanemiz daha kullanışlı ve modern alanlara sahip olmuştur.

Tamamı Bakanlığımız kaynakları ile yapılan çalışmalar, daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak için çok kapsamlı olarak Kısa orta ve uzun vadeli olarak ele alınmış olup, hastanelerimizin daha yeni ve modern görünüme kavuşması sağlanmıştır. Hasta odaları, hasta tuvaletleri, tedavi alanları ve yeni ilave edilen birimler ile neredeyse her köşesi elden geçirilen hastanelerimiz sevk yapan Kurum olmaktan çıkarılarak komşu illerden sevk alan bir güce kavuşmuştur.

Her gün yaklaşık 3500- 4000 kişinin başvurduğu sağlık tesislerimiz Yenilenen ortamlarda renk ve malzeme seçiminde yeni ve modern hastane anlayış tarzını yansıtan renk ve malzeme seçimleri tercih edilirken, otelcilik ve sağlık bakım hizmetlerinde ezber bozan bir anlayışla Hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmak için Gece gündüz çalışacağız"  denildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!