Hastaneye acil şarj istasyonu kuruldu

GÜNCEL 25 Ağustos 2015 12:46
Videoyu Aç Hastaneye acil şarj istasyonu kuruldu
A
a

Bartın Devlet Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ek Binası Poliklinik giriş katına, hastanede yatan hasta, hasta yakını ve çalışanlar için cep telefonu şarj istasyonu kuruldu.

Yapılan uygulama ile ilgili bilgi veren Bartın Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doktor Osman Açıkgöz, “Günümüzün vazgeçilmezi olan mobil telefonlar ve cihazların en dezavantajlı tarafı şarj süresinin kısa olması ve beklenmedik bir anda pilinin bitmesidir. Bu düşünceden hareketle özellikle kurumumuza başvuran hastaların, ayrıca personelin bu konudaki sıkıntılarını gidermek amacıyla şarj istasyonu hizmeti başlatıldı” dedi.
  “YAYGINLAŞTIRACAĞIZ”
  Uygulamayı yaygınlaştıracaklarını kaydeden Açıkgöz, “Tasarımı tamamen Genel Sekreterliğimize ait olan ve  test aşamasındaki bu hizmeti, hasta ve yakınlarımızdan aldığımız olumlu geri bildirimler sonucu  yaygınlaştırmayı hedeflemekteyiz. Gerek hastanede görev yapan personellerimiz gerekse, hasta ve hasta yakınlarının cep telefonlarını daha kısa sürede  şarj etmelerini sağlamak amacıyla başlattığımız bu hizmeti, önümüzdeki  günlerde hastanemiz ana bina içinde belirlediğimiz alanlara beş adet daha kurarak  bir çok vatandaşımızın bu hizmetten faydalanması sağlanacaktır” diye konuştu.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 
Satılık Lüks Daireler