Haydi Bartın, Takımına sahip çıkma zamanı!

GÜNCEL 18 Mayıs 2017 15:25
Videoyu Aç Haydi Bartın, Takımına sahip çıkma zamanı!
A
a

Basın mensuplarıyla bir araya gelen Bartınspor Kulüp Başkanı Mehmet Bulut ve yöneticiler, 7’den 70’e herkesi Bartınspor etrafında kenetlenmeye çağırdı.

Bartın halkına birlik ve beraberlik mesajı veren Kulüp Başkanı Bulut ve yöneticiler gazetecilerin görüş ve önerilerini de aldı. Geleceğe yönelik planlarını aktaran Bulut, “İnşallah rabbim bizi bu sene utandırmaz. Hedefimiz yeniden bir yapılanma, üç yıllık bir planlama” dedi.
Nife Cafe’de gerçekleşen toplantıya Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut, Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, Genel Kaptan Aykut Oktay Ulu, Futbol Şube Sorumlusu Yusuf Gören, Alt Yapı Sorumlusu Emrah Şenkal, Mali İşler Komitesi Murat Kalafat, Transfer Komitesi Yüksel Özkan ve basın mensupları katıldı. Samimi sohbet havasında gerçekleşen toplantıda, yönetim, geleceğe yönelik yeni planlar basın mensuplarıyla paylaşılarak, fikir alışverişinde bulundu. Kulüp Başkanı Mehmet Bulut kahvaltıda birlik beraberlik mesajı verirken gazeteciler de şehrin takımı olan Bartınspor’a hedefler doğrultusunda her zaman destek olacaklarını söyledi.
BULUT:  “HEDEFİMİZ ÜÇ YILLIK BİR PLANLAMA”
Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut ise önemli açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında birlik beraberlik mesajı veren Bulut, şunları söyledi:
“Değerli basın mensupları öncelikle bu şehrin geleceğine bu yönetimin oluşan vizyonuyla değil birinci unsur ve sürükleyici etken basının toplumu Bartınspor çerçevesinde kenetlemesidir. Bu konuda sizlerin üzerine büyük görev düşüyor. Asla yönetimi başkanı takımı eleştirmemeniz adına değil. Aslolan bu şehrin basın mensubu temsilcileri olarak sizler şu sorumluluğu sizde yönetim kadar üzerine almak zorundasınız. Zorundasınız diyorum ama bu bir emrivaki değildir yanlış anlamayın. Şehrin takımını sevmesi yediden yetmişe kadar Arıt’tan Hasankadı’ya varana kadar bu iletişim basın yoluyla sağlanabilir.  Eleştiriler olacak yanlışlar masaya yatırılacak. Biz buna karşı değiliz. Ama sadece zaten şehirde Bartınspor’a karşı iş dünyasının, şehrin esnafının yılların vermiş olduğu yorgunluğun alınamamış sonuçtan dolayı insanların Bartınspor’a karşı çok düşük duyarlılığı var. Dolayısıyla bugün oluşan yönetim tamamen gönül esasına dayalıdır.

“İNŞALLAH RABBİM BİZİ BU SENE UTANDIRMAZ”
Sizler şunu görmek istersiniz. Toplumun şehrin ileri gelen iş adamları ekonomisi düzgün olan insanları bir arada görmek istersiniz. Biz bunu geçen sene denedik. Vitrin vardı ama çalışma yoktu. Bugünkü yönetim ise ekonomisi zayıf ama bu işe gerçek anlamda gönlünü koyacak mücadele edecek yani derdini anlatabilecek bir yönetim şekli oluşturduk. İnşallah rabbim bizi bu sene utandırmaz. Hedefimiz yeniden bir yapılanma üç yıllık bir planlama. İstişarelerimizi eski başkanlarla eski topçularla yapıyoruz. Eski topçular bizim kardeşlerimiz. Hiçbiriyle asla kişisel olarak bir alıp vereceğimiz yoktur. BASAD ile yapmış olduğumuz görüşmeyi de paylaşmak istiyorum. Eleştiriler var. Dilin kemiği yok. Sayın başkanla yapmış olduğumuz görüşmede eski futbolculardan yirmi sene önce oynamış olan topçulardan konuşmalarımızda şunları gördük. Diyorum ki eski topçu kaliteli topçu olmanız iyi ancak bugün Bartınspor’un geleceği ile ilgili hangi çalışmayı yapıyorsunuz dedim. Söylem kolay icraat zor. Biz icraatın başındayız hatalarımız da olacak. Doğrularımız da olacak. Ama burada kötü niyetin aranmaması gerektiğini açıkça söylüyorum.

“ALT YAPIDAN 3 TANE ÇOCUĞUMUZU BARTINSPOR’A KATACAĞIZ”
 Hiçbir Allah’ın kulunun Bartınspor’un üzerinden bir kuruş menfaati yoktur. Herkes gönüllülük esasına göre işini yapıyor. Bartınspor’u BİMER’e şikayet eden kişiler bu yönetimden daha fazla saygınlık görüyorsa ben ona isyan ederim. Kimse kusura bakmasın. Kişileri hedef göstermiyorum. Önce basın toplumu organize edebilir. Bartınspor’u sevdirebilir. Siz sermaye koymuyor olabilirsiniz. Siz yönetimde olmayabilirsiniz. Ancak iyilik yapabilirsiniz. Doğruları duyuralım. Yanlışları da eleştirelim. Buna açığız. Bizim kişilere yönelik kastımız yok. Husumetimiz yok. Bugün alt yapıdan 3 tane çocuğumuzu Bartınspor’a katacağız. Demek ki doğru hamle yaparsak iyi sonuç üretebiliriz. 6 yıllık alt yapı hocalarıyla sorun yaşadık. 6 yıl boyunca Bartınspor’a hiçbir oyuncu kazandırılamadı. Bir tane bile topçu öneremediler. Bu şehirde zorluklarla topladığımız bu paraları biz kişilere veremeyiz. Biz onun vebalini taşıyamayız.”
Basın toplantısı sonrası Bartınspor yönetimi ve basın mensupları hatıra fotoğrafı çektirdi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 

Satılık Lüks Daireler