Hebdekyanında öğrenciye araba çarptı

GÜNCEL 20 Ekim 2016 18:49
Videoyu Aç Hebdekyanında öğrenciye araba çarptı
A
a

Muhtardan yetkililere tepki, İlla canımız mı yansın!

Bartın Demirciler Mahallesi Muhtarı Şeref Lülleci, kazaların yaşandığı Hendekyanı caddesinde okul öğrencisine araba çarpması sonucunda önlem almayan yetkililere sitemde bulundu.
Bugün İnönü ilkokolu önünde meydana gelen kazada, 9 yaşındaki B.E.B., otomobil çarpması sonucunda yaralanarak hastaneye kaldırıldı.
 
Demirciler Mahallesi Muhtarı Şeref Lülleci, okul giriş çıkışlarında yaşanan trafik sorununun bir an evvel çözülmesi talebini içeren bir dilekçe hazırlayarak Trafik Komisyonu'na ve Bartın Belediyesi'ne verdiğini belirterek halaen çözüm bulunmadığını söyledi.
 
Dilekçe verdi
 

Muhtar Lülleci, tarfik komisyonuna verdiği dilekçede okulların çevresindeki trafik işaretlerinin yeniden düzenlenmesi, okul önlerine ve çevresine park yasağının gerekirse her gün cezai müeyyideler de uygulanarak takibi, dar olan yollarda tek yön uygulamasına geçilmesi gibi bir dizi önlemlerin ivedilikle alınmasını istedi.
 
İlla canımız mı yanacak!
 
Muhtar Lülleci, konuyla ilgili sitemini, "İnönü ilkokulunun önünde yine bir çocuğumuza araç çarptı, bu kaçıncı? Duyarsız yetkililer illa tedbir almak için canımızın yanması mı lazım. trafik komisyonuna dilekçe vermemize rağmen halen tedbir alınmaması okul çıkışlarında bekleyen bir polisin bile olmaması gafletten başka bir şey değildir." şeklinde dile getirdi.

 
Kaynak : Bartın Olay Medya
1000
icon
Nur 23 Ekim 2016 11:08

Yollar zaten dar gecis ve cift yonlu ve ustelik yol kenarlarina yapilan gereksiz araba parkediyolar..once gecisi olan yol kenarlarina park yasagi getirilmeli ve park ettirilmemeleri...okulun onune araba park etmis,cocuk kucuk dusunemez ve birden bire gozumun onunde arkadasinin pesinden kosuyo o surada arabalar gecislerde ve ben bile eyvah cocuk gitti dedim Allah tan araba bianda durdu..bartin buna dur demeli..cezalar artsin ve yol kenarina parklar durdurulsun....

0 0 Cevap Yaz
Aloooo 22 Ekim 2016 20:59

Sayin bartin belediye baskanim size diyorum siz avrupada görüyor sunuz dar ve yogun kalaba lik olan yerlerde azami sürat 30 Dur siz ne diye bunu uygulamiyorsunuz?? Vallahi basarizsiniz millet sizi söyle hatirlaya cak iyiydi et pilav ve bolu sayhatleri .

0 0 Cevap Yaz
Ahtapot 20 Ekim 2016 21:46

Muhtarin dar olan yollarin tek yone gecirilmesi kelimesine yuzde yuz katiliyoruz ya kardesim bartinimiz kucuk bi kasabaydi kucuk kasaba sehir oldu fakat yillar oncesin den yerlesim yine ayni yine ayni sayisi hergun artan binlerce arac sehir merkezi artik tikan di yani biran once daha vahim ve uzucu olaylarin yasanmamasi icin gerekenin yapilmasi lazim.

0 3 Cevap Yaz
Biraz gorun 20 Ekim 2016 21:05

Muhtar hakli ne belediye ne emniyet hic birinin onlem aldigi yok. Emniyettin trafik polisleri sadece pusuya yatmayi biliyo cikip orduyeri koprusu kavakli catmaca imam hatip kavsagi yali buralar ölum saciyo.

0 2 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!