Her şey Kozcağız için

KOZCAĞIZ 17 Mart 2016 15:01
Videoyu Aç Her şey Kozcağız için
A
a

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman ve Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız Sahası Tribün İnşaatında İncelemelerde Bulundu.

Geçtiğimiz günlerde ihalesi yapılan ve yüklenici firma tarafından yapımına başlanan örnek tribün inşaatında çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Projeyle ilgili açıklama yapan Başkan ‘Karaman’ Belediye olarak yaptığımız Örnek Tribün projemize Bartın Milletvekilimiz Yılmaz tunç ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığımızın desteği ile başladık. Kozcağız için FİFA onaylı suni çim sahadan sonra ihtiyaç haline gelen Tribün projemizde, engelli asansörü, doping odası, Bay bayan hakem odaları, kafeterya, protokol tribünü gibi özellikleri içinde barındıran toplam 700 kişilik olacak. Kozcağız gençlerine, Kozcağız’a yakışır bir proje olarak bölgemizde de bir ilk olacak" dedi.
 
Milletveki Tunç yaptığı açıklamada, Kozcağız Beldemizde örnek proje olan tirübün inşaatında Belediye Başkanımız Mustafa Karaman, AK Parti Kozcağız Belde Başkanımız Mürşit Açıkgöz, İl Genel Meclis Üyemiz Recep Regaip Bayraktar ve bazı teşkilat mensuplarımızla birlikte incelemelerde bulunduk” dedi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!