Herkes aracını durdurup selfie çekiyor

GÜNCEL 23 Kasım 2017 17:50
Videoyu Aç Herkes aracını durdurup selfie çekiyor
A
a

Tehlike kapakları dün gece kapatıldı, İşte son durum!

Kirazlıköprü Barajında son durum !
Bartın’ı sel tehlikesinden koruyacak olan aynı zamanda enerji üretimi ve tarımsal sulama için yapılan Kirazlıköprü Barajı su tutmaya başladı. Kirazlıköprü Barajı karayolları geçişi de tamamlanarak yol ulaşıma açıldı.
Bartın’da 2 gündür etkili olan sağanak yağmur sonrasında Karabük ve Ulus istikametindeki ırmaklardan gelen sular baraj havzasını doldururken şuanda barajda 5 milyon metre küp su bulunuyor. Barajdaki doluluğu gören vatandaşlar fotoğraf çekmeden geçmezken selfie çekmeyi de ihmal etmiyorlar. Kirazlıköprü barajı, öz çekim yapmak için son günlerde en gözde yerlerin başında geliyor.


 

 
1000
icon
vtndaş 29 Kasım 2017 15:09

Barajı niçn yapildiğıni tarlayi parayla sularken anliyacaksınız

0 0 Cevap Yaz
vatandaş 26 Kasım 2017 18:41

sayın admin teşekkür ederim. başka ilde yaşayan bir bartinli olarak memleketimizde gelişen olayları gayretli çalışma larinizla bizlere sundugunuz için teşekkür ler dilerim.

0 0 Cevap Yaz
vatandaş 25 Kasım 2017 22:50

değerli bartın olay haber sitesi çalışan ları yeni yapılan barajın şu tuttuğunu haber yaptığınız gibi yanı na yapılan yeni yolun da resim ve video larla haberini yaparsanız ilgi göreceğine kanaat ederim..(admin notu: Bundan 1 hfta önce dediğiniz haber yapıldı sayın vatandaş : http://www.bartinolay.com/mujde--baraj-yolu-ulasima-acildi-16724.html) mutlu akşam lar

0 0 Cevap Yaz
bartın lı 25 Kasım 2017 20:48

allah devletimize milletimize güç kuvvet versin.güzel günlerde oralardan geçmek nasip etsin.yapımında emeği olan herkesden allah razı olsun. saygılar

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 
Satılık Lüks Daireler