Herkes kırıklarını merak edince bu yolu seçti

GÜNCEL 29 Eylül 2016 18:12
Videoyu Aç Herkes kırıklarını merak edince bu yolu seçti
A
a

Bartın'da trafik kazasında yaralandı, kırıklarını merak eden ve geçmiş olsun dilekleri iletenler için yazdığı mesaj çok güldürdü!

Bartın'da trafik kazasında yaralan Bahçe Cafe Bistro işletmecisi Baran Karaldı, kazanın ardından merak edenler ve geçmiş olsun dileklerini iletenler için sosyal medyada paylaştığı mesajında merak edenler için  kırıkların olduğu bölgenin temsili resmini de göstermesi okuyanları gülümsetti.
işte o mesaj;
"Arayan, soran, mesaj yollayan, Çiçek yollayan, selam yollayan, hastanedeki görevliler vasıtasıyla ulaşan, bizzat ziyaretime gelen ve gelmek isteyen, aynısı bizim enişteye yok yengeye kuzene oldu diye moral vermeye çalışan, sever sevmez ama kötü günümde yanımda olduğunu hissettiren herkese ama herkese teşekkür ediyorum Sağolun varolun…
Ekseri bu nitelikteki teşekkür mesajlarını beğenmeyen ve okumayan birisi olarak bu mesajı herkese anlatmak zorunda olduğum KIRIKLARIMIN görselli tarifi için paylaşıyorum.
Fotoğrafta belirtilen kırık bende hem sağ, hemde sol bacakta olup buna ek olarak toplam 7 adette kaburga kemiğim kırıktır..
Arayacak soracak gelecek gidecek bilip bilmeden konuşacaklara şimdiden saygı ve sevgilerimle ilanen duyurulur." 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!