Herkes meraklı bakışlarla izledi

GÜNCEL 9 Ocak 2020 20:11
Videoyu Aç Herkes meraklı bakışlarla izledi
A
a

Hareketli dakikalar yaşandı...

Kaymakam ikna etti
Bartın'ın Ulus ilçesinde maddi sıkıntıda olduğu iddia edilen ve bir binanın çatısına çıkan inşaat ustası Kaymakam ve Belediye Başkanı Tarafından ikna edildi. 
Edinilen bilgiye göre, 3 katlı bir binanın çatısına çıkan ve Ordulu olduğu öğrenilen inşaat ustası İ.Y., maddi sıkıntı nedeniyle bunalıma girerek çatıya çıktı. Çatıdaki vatandaşı görenler durumu polise bildirdi.
Olay yerine 112 acil sağlık ekipleri ve polis ekipleri sevk edildi. Diğer yandan vatandaşı ikna etmek için Ulus Kaymakamı Anıl Alkal ve Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun'da olay yerine geldi. 
Kaymakamın yardımcı olacağını söylemesi üzerine  vatandaş ikna edilerek çatıdan indirildi.
Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

1000
icon
Uluslu vatandaş 9 Ocak 2020 23:40

Bunlar Mütahhit filen değil cebine 300-400 bin koyan bina yapıyor.binaları da bitirmiyor.bu arkadaş çatıyı yapmış onun bile parasını vermemiş.Emek hırsızları Allah’ından bulurlar inşallah.En yakın arkadaşıma 2 daire sattılar ne parayı verdiler ne de daireyi..ulus halkı böyle adamlardan değil daire almayı selam bile vermemeleri gerekiyor

1 6 Cevap Yaz
Birisi 9 Ocak 2020 21:11

Ne yapsın millet gerçekten çok zor birbıçuk yıldır iş arayan tanıdığım var benim 47 yaşında diye işe almıyo kimse meslek sahibi olmadığı için yakında o da üçüncü sayfa haberi olursa şaşırmam kolay değil muhtaçlık

0 10 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!