Hesap anlaşmazlığı kanlı bitti

GÜNCEL 19 Eylül 2019 16:09
Videoyu Aç Hesap anlaşmazlığı kanlı bitti
A
a

Hesaba itiraz edince tartışma çıktı…

Bartın’da Jandarma sorumluluk bölgesinde bulunan bir işletmeye eğlenme amaçlı giden 4 arkadaş ile işletme çalışanı arasında hesap anlaşmazlığı nedeniyle tartışma çıktı. Çıkan tartışmanın büyümesi sonucunda işletme çalışanı müşterilerden A.K. isimli şahsı sağ el bileğinden bıçaklamak suretiyle yaraladı. Yaralanan şahsın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenilirken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
 

 
1000
icon
PAHALILIKTA SINIR TANIMAYAN BARTIN 22 Eylül 2019 09:21

Bartın'da hangi kafe restorana gitseniz çok pahalı.Cidden artık insanları aptal yerine koyuyorlar.Nereye gitseniz 50 liranin altında hesap odemiyorsunuz.Öyle aman aman bir yemek çeşidi de yok.Üniversite geldikten sonra kafe sayısı artti ama Bartın bi türlü gelişemedi.Çunkü gelişmißliği restoran vr cafe ile ölculyorlr.Kultürel ce sanatsal hir gelißim yok yalıda ki kafelere bakın nerdeyse hrpsinde okey oynanıyor hem de başka aileler ćocukları ile birlikte otururken.sanat kiltür ve bilim de koşar adimlatla ilerleyen bir dunya var ama Bartin minik bir adim bile atmiyor.Kentin ićinde ciddi buyüklükte bir kütüphane yok ama eģlence kulübü var.Sayın vslım Bartın gençleri ve üniversite genćliği için lutfen desteklerinizi bekliyoruz.

0 2 Cevap Yaz
Mustafa çetin 19 Eylül 2019 19:52

Bu tür yerler genelde alkollü yerler oraya gidenler ya gurbetçi yada madenci normal bir vatandaş gitmez oldum olası bizim bazı bartın gençlerinde o tür yerlere merak var masaya 2de orada çalışan bayan cagirdilarsa fiyat kabarık gelecek o tür yerlerin denetlenmesi veya kısıtlanması lazım yoksa bu tür vakalari çok duyarız

2 15 Cevap Yaz
Mustafa Üstündağ 19 Eylül 2019 16:41

İçkili alkollü mekanlarda çıkan ölüm ve yaralanmalara acimiyrum

5 19 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!