İl Başkanı Manav'dan açıklama!

GÜNCEL 18 Eylül 2017 18:30
Videoyu Aç İl Başkanı Manav'dan açıklama!
A
a

Ak Parti Bartın İl Başkanı Hüseyin Manav kongrede aday olup olmayacağı konusunda açıklamada bulundu.

Ak Parti Bartın İl Başkanı Hüseyin Manav kongrede aday olmayacağını ve il Başkanlığını bırakacağını açıkladı.
İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısında açıklamada bulunan Avukat Hüseyin Manav, önümüzde ki süreçte yapılacak il başkanlığı seçiminde aday olmayacağını ve 2019 genel seçimlerinde milletvekili aday adayı olacağını açıkladı.
Kongre süreci ve yeni il başkanı belirlenene kadar göreve devam edeceğini belirten Manav, yeni belirlenecek il başkanı adayına görevi devretmeye hazırım dedi.


 

 
Kaynak : Hergün/Nurdan Eroğlu
1000
icon
misafir 23 Eylül 2017 00:42

Bir kaç gündür il başkanı adaylar bir bir meydana çıkıyor.kimi il yönetiminde kimi il genel meclisinde üye.Bugüne kadar Bartın'a ne katkıları oldu derseniz yok.kendi kariyer yada ekonomilerinde iyileşme oldumu onu da sizler takdir edeceksiniz.bu adaylardan hangisi il başkanı olursa olsun görünen o ki Bartın kazanamayacak.

0 2 Cevap Yaz
poyraz74 21 Eylül 2017 21:09

Fişimi çektiler demiyor da aday değilim diyor. Biz her şey bir adamın iki dudağı arasına bırakılıyor derken vatan haini, terör destekçisi ilan edildik. Bir gün sıranın size de geleceğini söylemiştik. Sayın Manav çıkıp mertçe konuşmalıdır. Aday olmamasının kendi kararı değil, genel merkezin kararı olduğunu açıklamalıdır. Davutoğlu giderken genel başkanlığa aday olmama nedenini kendi tercihi olmadığını söylemişti.

0 2 Cevap Yaz
misafir 19 Eylül 2017 13:08

İl başkan iken ne yaptında vekilken ne yapacaksın.Fetö ile nasıl bir mücadelen oldu.mevcut teşkilattan bana göre hiç kimse biryere aday olmamalı

0 3 Cevap Yaz
erbil karamazak 18 Eylül 2017 22:00

yolun açık olsun abi Allah utandırmasın biz her zaman sizin yanınızdayız

4 1 Cevap Yaz
Bahadır bayrak 18 Eylül 2017 18:38

Hüseyin beye vekillik yakışır ve laikıylada yapar

4 2 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!