İnkumu'na araç ile girişe izin yok

GÜNCEL 13 Ağustos 2019 13:19
Videoyu Aç İnkumu'na araç ile girişe izin yok
A
a

Kurban Bayramının 3. gününde halk sahillere akın etti...

ARAÇ GEÇİŞİNE İZİN YOK
Bartın’da Kurban Bayramının 3. gününde aşırı sıcaklar nedeniyle İnkumu ve Amasra sahilleri dolup taşarken İnkumu boğazdan itibaren araç girişine kapatıldı.

İnkumu özel araç girişlerine kapatıldı. Yaşanan aşırı yoğunluk nedeni ile Boğazda İnkumu yol ayrımında jandarma ekipleri, özel araçların İnkumu'na geçişine izin vermiyor.  Araçlarını yol kenarına park edenler halk otobüsleri ile İnkumu'na gidebiliyor.  Burada araçlarını park eden vatandaşlar servisler İnkumu’na taşınırken aşırı yoğunluk nedeniyle bazı vatandaşlar da geri dönüyor.

Amasra’da aynı durumda

Amasra ilçe girişinde uzun araç kuyrukları oluştu Sıcak havadan bunalan vatandaşlar bayrmın 3. gününde sabah saatlerinden itibaren bunaltıcı sıcaktan kurtulmak için aileleriyle birlikte sahil ve denizlere akın etti. Ankara İstanbul, Zonguldak, Karabük, Kastamonu, Devrek, Çaycuma Gökçebey Yenice ve Safranbolu gibi çevre il ve ilçelerin tatil merkezi konumunda olan Bartın sahilleri bayramda en yoğun günlerinden birini yaşıyor.

1000
icon
Hüseyin made. 15 Ağustos 2019 02:17

Bartınlı Bartında tatil yapamıyor inkumunun içi angaralı dolmuş İnkum da yada amasrada evi olan vergisini veren vatandaş içeri giremiyor Bartında ikamet edende giremiyor akraba ziyareti sonrası böyle çözüm mü olur her bayram aynı tablo kapıdan hangi yasaya kanuna dayanarak kimseyi almıyorsunuz evimize bayramda giremedik ozaman nüfus kağıtlarına bakın arabayı boğazda bırakacanız evinize dolmuşa geçeceksiniz nerde yazıyor bu bu kadar basit olamaz ozaman kimseyi sokma kolayı bulmuşlar bi tek bizim Bartında oluyor

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!