İnkumu sahilinde şaşırtan görüntü

GÜNCEL 13 Ağustos 2019 16:20
Videoyu Aç İnkumu sahilinde şaşırtan görüntü
A
a

Görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi...

Bartın'da Kurban Bayramının 3. gününde vatandaşların akın ettiği İnkumu sahiline horozu ile gelen bi kadın herkesin ilgi odağı oldu.
Koltuğunun altına aldığı horozu ile sahile gelen kadın görenleri oldukça şaşırttı.
Kedi köpek gibi horozunu yanından ayırmayan kadın sahildeki vatandaşların şaşkın bakışları arasında denize girerek serinledi.
Deniz keyfi yapan horoz çıkışta sahibi tarafından kurulanarak çadırda bir süre dinlendi.
Kadının horoz sevgisi böyle görüntülenirken şaşkın bakışlarla herkes onları izledi.

 
1000
icon
Çakraz a da el atın 15 Ağustos 2019 09:39

Çakraz da çadır kamping ler Milleti üst üste doldurup para kazanmaya çalışıyor.Ama ne WC Nede duş var. Kümesten bozma tuvaletler mikrop saçıyor. Hijyen hikaye. Üstüne günü birlikçilerin çevreyi kirletmeleri çocuk bezine kadar plajda bırakıp gidiyor. İnsanımız temizlikten bir haber olmuş. Belediyemizide Bayram günlerinde böyle yerlere önem vermesi denetimi artırması lazım. Kolay gelsin

0 0 Cevap Yaz
inkumu kurtarın 14 Ağustos 2019 20:37

bütün bayram boyunca çimlerin üzerinde kumda hatta yollarda yiyip içen ve yatıp geceyi geçiren idrarlarını 5 litrelik pet şişelerin içine biriktirip ağaçların dibine döken büyük tuvaletlerini soyunma kabinlerinin içine yapan yiyip içtiklerini ve çöplerini ortaya atıp çekip giden her türlü magandalığı sergileyen insanlar dururken ve bütün bunlara karşılık eline çekirdek alıp danışma bürosunun önünde çekirdek çitleyen ve iş çığrından çıktı yapacak bir şeyimiz yok diyen zabıta memurları varken bu haber bana hiç şaşırtıcı gelmedi.

0 9 Cevap Yaz
Coşkun Aktaş 13 Ağustos 2019 19:32

Ah memleketim,bayramada gelemedik.Bi horoz kadar olamadık 😁😁

0 2 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!