İnkumu ve Amasra kilitlendi

GÜNCEL 23 Ağustos 2018 19:59
Videoyu Aç İnkumu ve Amasra kilitlendi
A
a

Halk sahillere akın etti, İnkumu ve Amasra girişleri yoğunluktan tıkandı…

İnkumu ve Amasra kilitlendi

Bartın’da Kurban Bayramında aşırı sıcaklar nedeniyle İnkumu ve Amasra sahilleri dolup taşarken İnkumu'na boğazdan itibaren araç girişine kapatıldı.

Bayramın üçüncü gününde Bartın’da sahillerde yoğunluk yaşanıyor. İnkumu özel araç girişlerine kapatıldı. Araç kuyruğu boğaz mevkiindeki yol ayrımına kadar uzadı. Boğaz mevkiinde toplu taşıma dışında özel araçların İnkumu istikametine geçişine izin verilmiyor. Burada araçlarını park eden vatandaşlar servisler İnkumu’na taşınıyor.

Amasra’da aynı durumda

Amasra ilçe girişinde yaklaşık 3 kilometrelik araç kuyruğu oluştu

Tarihi Amasra ilçesinde tünel sonrasında şehir merkezine kadar kilometrelerce araç kuyruğu oluşurken sahilde şemsiye açacak yer kalmadı.

Sıcak havadan bunalan vatandaşlar ise bunaltıcı sıcaktan kurtulmak için aileleriyle birlikte sahil ve denizlere akın etti. Ankara İstanbul, Zonguldak, Karabük, Kastamonu, Devrek, Çaycuma Gökçebey Yenice ve Safranbolu gibi çevre il ve ilçelerin tatil merkezi konumunda olan Bartın sahilleri bayramda en yoğun günlerinden birini yaşıyor.


1000
icon
Şafak reis 24 Ağustos 2018 09:32

Asıl haber plajların ne kadar pislik içinde olduğudur, hiç bir kurum önlem almamış ve her yer berbat, sahilde uyuyanlar , çay demleyeler

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 
Satılık Lüks Daireler