İsmail YK canlı yayın yaptı

GÜNCEL 9 Ağustos 2018 20:23
Videoyu Aç İsmail YK canlı yayın yaptı
A
a

Bilin bakalım burası neresi, Almanya değil, Londra değil, Fransa değil, Brezilya değil.

İsmail YK Bartın’a geldi

Sürpriz bir şekilde Bartın’a gelen ünlü sanatçı İsmail YK, Güzelcehisar sahilinden canlı yayın yaptı.

Ünlü sanatçı İsmail YK, Almanya’dan komşusu olan arkadaşını ziyaret etmek için Bartın Merkeze bağlı Ulugeçit Ambarcı Köyüne geldi. İsmail YK’nın köye geldiğini duyanlar onu görmek ve fotoğraf çektirmek için adeta sıraya girdi.

İsmail YK, daha sonra Bartın sahillerini gezdi.

Güzelcehisar’dan canlı yayın yapan sanatçı, hayranlarına manzarayı görüyorsunuz, bilin bakalım burası neresi diye sordu. Güzelcehisar sahilinden övgüyle söz eden İsmail YK, “Almanya değil, Londra değil, Fransa değil, Brezilya değil Türkiye’nin Bartın şehrinde Güzelcehisar sahilindeyiz. Buraya sevdiğimiz dostlarımızı ziyarete geldim. Çok güzel ağırladılar, onlara çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

1000
icon
satı 10 Ağustos 2018 16:06

siz tarafcı habercilik yapıyorsunuz ünlü degilim ama duyarlı biriyim bunu da onaylama (Admin notu: Sayın SatılmıŞ Furuncu, isterseniz sizi de ünlü yapabiliriz.)

0 0 Cevap Yaz
erkan 9 Ağustos 2018 22:13

teşekkür ederiz madem biraz yakınlastık aramızda kırgınlık olmasın 10 sene once amasraya barış akarsu anma konseri icin amasraya gelmisti ve barıs akarsunun adını bile anmadı ikaz eden babasıyla tartıstı ve genclere siz neden yabancı sarkı soyluyorsunuz onlar size küfür ediyor dedi sonra yabancı sarkılar soylemeye basladı umarım kendini yetistirmistir kendisini seviyoruzz

1 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 
Satılık Lüks Daireler