İşte Bartın’daki pis kokunun sebebi

GÜNCEL 4 Ekim 2018 20:42
Videoyu Aç İşte Bartın’daki pis kokunun sebebi
A
a

Bartın’ı saran pis kokunun sebebi Döke döke gelmiş….

Bartın’da dün akşamdan beri etrafı saran pis kokunun sebebi belli oldu.
Bartın Olay’ın yaptığı araştırmada, Çaycuma arıtma tesisinden Bartın Çimento fabrikasındaki atık yakma tesisine atık getiren kamyonun kasasındaki malzemenin yola dökülmesi sonucunda kötü kokunun tüm şehre yayıldığı anlaşıldı. Bu yoldan geçen araçlara bulaşan kötü koku bu şekilde tüm şehre yayıldı. Çaycuma istikametinden gelen araçlarda yolculuk yapanlar kötü koku nedeniyle zor anlar yaşarken bu durumu isyan ettiler. Vatandaşlar araçlara bulaşan kötü kokudan kurtulmak için oto yıkamacılara akın ettiler.
Bartın Sanayi sitesinde yıkama işi yapan Mutlu Alper, yaptığı açıklamada sabah saatlerinden itibaren gelen tüm araçların kötü koku nedeniyle arabalarını temizletmek için geldiklerini belirtti.
Bartın Belediyesi temizlik ekipleri kötü kokunun ortadan kalkması için yolları köpüklü suyla yıkadı.
Daha önce de defalarca
O KAMYONA CEZA KESİLMİŞ
İhbar üzerine trafik ekipleri tarafından durdurulan kamyona taşıdığı yükü karayoluna dökmekten ve trafik güvenliği tehlikeye düşürmekten dolayı ceza kesildiği öğrenildi.

 

 
1000
icon
ŞİKAYETÇİ 17 Ekim 2019 16:45

BARTINDA PİS KOKU DEVAM EDİYOR . GAZ KAÇAĞI VARMIŞ GİBİ, GERÇEK NEDENİNİ HABER YAPIN LÜTFEN

0 1 Cevap Yaz
kardeşim 5 Ekim 2018 21:59

iyi güzel hoş enerjiüretiyor buraya kadar tamamda ,çevreyi rahatsız ediyorsa,insanlara zararı dokunacaksa ne önemi kaldı ? neden 80 ,90 bin insana rahatsızlık veriyorsuz sağlığı ile oynuyorsunuz,temiz olmak varken neden pislik olsun,belediye işçileri yıkıyor,temizliyor süpürüyor onlarada yazık günah,bu şekilde olmaz bu. madem yapılacak önlemleri alınsın ,dikkat edilsin şu güzelim doğasına sahip olan ili neden pisliğe bulayalım tam diyoruz sobalardan cıkan duman kokularından kurtulduk derken ,başka rahatsız verici şeyle karşılasıyoruz

20 9 Cevap Yaz
Doğan 5 Ekim 2018 00:27

İnsan dışkısı o. o mu kaldı yakacak çimento fabrikasında. Herkes biliyo sanayide ne olduğunu. Yazık günah milletin çektiğine. Utanmazlar. Bir de devlet nasıl izin veriyosa veriyo işte.

14 9 Cevap Yaz
Doğan 5 Ekim 2018 00:22

Bok taşımak yakmak nedir ya. Allsh belasını versin buna izin verenlerin. Ben de sanayide çalışıyorum. Her öğlen yemeğimizi zorla yiyoruz. İzin veren her kimse ..

15 8 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!