İşte Şehidimizin dikkat çektiği tehlike!

GÜNCEL 9 Kasım 2015 11:34
Videoyu Aç İşte Şehidimizin dikkat çektiği tehlike!
A
a

Bartınlı Şehit Uzman Çavuş Uğur Akyer sosyal medyada yaptığı yorumda dikkat çektiği tehlike ile her şeyi anlatıyor.

Bartın şehidini uğurladı
Şırnak'ta mayına basarak şehit olan Bartınlı Uzman Çavuş Uğur Akyer’in sosyal medyada taksicilerin teröre lanet konvoyu fotoğrafına yorum yaptığı ortaya çıktı.
Facebook’ta 23 Ağustos tarihinde Bartın’da artan terör olayları nedeniyle taksicilerin yaptığı tepki konvoyunun fotoğrafını paylaşan Bartın Üniversitesi İtiraf Sayfası’na şehit olan Kozcağızlı Uzman Çavuş Uğur Akyer yorum yaptı.
Uğur Akyer yaptığı yorumda “Hainler birebir çarpışmadan kaçıyor. Ya pusu atarlar ya da EYP MYN ile haince saldırırlar. Her gün dağlardayız. Temizlik bitene kadar da kalacağız Allah’ın izni ile” diyerek EYP mayınına dikkat çekiyor. Kendisi de mayına basarak şehit olan Uzman Çavus Uğur Akyer’in bu paylaşımı bir kez daha yürekleri dağladı.
 EYP MAYINI NEDİR
El yapımı patlayıcı kelimesinin baş harfleri ile ortaya çıkan eyp önlemi çok zor bir saldırı çeşididir. Aklınıza gelebilecek her türlü madde patlayıcı haline gelmektedir. Bu nedenle intikal halindeyken çok dikkatli olunmalıdır. Eyp’ler mayın detektörleri ile bulunması çok zor bir patlayıcı çeşididir.ŞEHİDİMİZİN SON YOLCULUĞU İÇİN  TIKLAYIN:
BARTIN'DA ONBİNLER ŞEHİDİNİ UĞURLADI

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!