İstifa edip Milletveili aday adayı oldular

GÜNCEL 31 Ağustos 2015 20:59
Videoyu Aç İstifa edip Milletveili aday adayı oldular
A
a

Kasım'da yapılacak olan erken genel seçimlerde Bartın'da aday adayları başvurularını yapmaya başladı.

Bartın'da 1 Kasım'da düzenlenecek olan genel seçimlerde partilerin aday adayları da ortaya çıkmaya başladı. AK Parti'de ilk aday adayı Emin Özkan olurken, MHP'de ise ilk başvuru yapan Bartın İl Genel Meclisi Üyesi Aynur Yıldırım oldu.
  AK PARTİ'DE İLK İSİM EMİN ÖZKAN
  7 Haziran seçimlerinde de aday adayı olan Emin Özkan, "İnşallah Genel merkezimizin de uygun görmesi durumunda aday olduğumda mevcut teşkilat mensuplarımızla el ele vererek, kuruluşundan bugüne kadar başta kurucularımız olmak üzere, görev almış tüm teşkilat mensuplarımızı da sürece dahil ederek çalışacağımı ifade etmek istiyorum. Gerek seçim sürecinde, gerekse öncelikle aday olduğum zaman ve sonrasında seçildiğim takdirde, her zaman STK’lar, işadamlarımız, esnaflarımız ve tüm haklımızla diyalog halinde görev yapacağımın bilinmesini özellikle ifade ediyorum" dedi.
  MHP'DE İLK İSİM AYNUR YILDIRIM
  MHP'li Aynur Yıldırım ise, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun'a istifasını sunup, ardından partisine giderek aday adaylık başvurusunu yaptı. Yıldırım, "İnşallah bu hizmetlerin daha iyi yerlerde, daha yüksek yerlerde yapmak amacıyla aday adaylığı için böyle bir yola başvurdum. İnşallah çıktığımız yolda başarılı oluruz. Ben Bartın halkına, milletimize güveniyorum" diye konuştu.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 
Satılık Lüks Daireler