Jandarma’dan drift atan sürücüye şok ceza

ASAYİŞ 11 Temmuz 2017 15:26
Videoyu Aç Jandarma’dan drift atan sürücüye şok ceza
A
a

Bartın'ın İnkumu sahilinde drift atan ve tehlikeli araç kullanarak vatandaşların tepkisine yol açan sürücü Jandarmadan kaçamadı.

İnkumu sahilinde trafik magandasının tehlikeli şovuna jandarma ceza kesti.
Edinilen bilgiye göre dün gece 03.00 sıralarında İnkumu’nda sağ tarafında yolun sonunda drift yaparak yürekleri ağza getiren trafik magandası vatandaşlar tarafından görüntülenmişti.
Gece yarısı peşpeşe drifler atarak park halindeki araçlar için büyük tehlike oluşturan şahıs, çıkardığı gürültü ile vatandaşların büyük tepkisini çekmişti. Drift atan otomobil, adeta kazanın eşiğinden dönerken park halindeki araca çarpmaktan son anda kurtuldu.
SÜRÜRCÜYE 399 TL CEZA
Jandarma tarafik ekipleri tarafından , gece 03.00 sıralarında  İnkumu’nda drift atan  34 TP XXXX plakalı otomobil sürürcüsü  S.R.  hakkında  trafik kanunu 46/2-c,    47/1-d, ve 73 maddelerince toplam 396 tl idari para cezası kesildiği ve trafik güvenliğini tehlikeye düşürmekten işlem yapıldığı öğrenildi.

 
Kaynak : Bartın Olay Medya
1000
icon
Kapıcılar kralı 12 Temmuz 2017 00:02

Jandarma az bile yazmış bence. Hattında her gece saat:23-00 /00-00arası drift yapılıyor.Ama kimse müdahale etmiyor.Polisimiz uyuyormu ne?

1 0 Cevap Yaz
vatandaş 11 Temmuz 2017 17:02

Böyle sürücülere ceza değil bence ellerinden ehliyetler onu alıp trafikten men edilmeleri gerekir ne o öyle 399para cezası onlar için hiç bişey böyle Bartın golbucagina o yüzden kazalar oluyor hayvan gibi araba kullananlar var kendileri gebermiyolar masum canları alıyorlar böyle şerefsizler kendileri gebermiyolar golbucagina bende 3yol ayrımına trafik lambaları koyulması canı sürücüler yüzünden

0 4 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!