Jandarma önce uyardı, sonra şeker ikram etti

GÜNCEL 13 Eylül 2016 09:58
Videoyu Aç Jandarma önce uyardı, sonra şeker ikram etti
A
a

Bartın İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı trafik ekipleri sürücüleri durdurarak önce uyarıda bulunda ardından şeker ikram etti.

Bartın İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı trafik ekipleri, Kurban Bayramı nedeniyle görev bölgesindeki karayolunda seyreden araçları durdurup, sürücülere olası kazalara meydan vermemesi ve güvenli seyahat için önce broşürlü uyarıda bulunup, ardından kolonya ve şeker ikramında bulundular.
Kurban Bayramı dolayısıyla yol kontrol ve denetimlerine hız veren Bartın İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı trafik timleri, uygulama noktalarında sürücülere bayram şekeri ikram etti. Ardından sürücülere hız yapmamaları, emniyet kemerlerini takmaları ve uykusuz araç kullanmamaları yönünde uyarılarda bulundu.
 Sürücülerden Halil Sarıoğlu Kurban Bayramında yapılan ikram ve uyarılar sebebiyle trafik ekiplerine dua ederek, "Jandarma dosta güven, düşmana korku salıyor. Böyle uygulamanın devam etmesini istiyoruz. Türkiye’nin her yerinde böyle olmasını istiyoruz. Allah devlete, millete zeval vermesin. Teşekkür ediyoruz" dedi.
Sürücülerden Ali Başol uygulamanın çok güzel olduğunu, her zaman böyle olmasını temenni etti.

 
Kaynak : Mustafa Kurt - Bartın Olay Medya
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!