Jandarmadan o köye kumar baskını

GÜNCEL 23 Aralık 2019 21:22
Videoyu Aç Jandarmadan o köye kumar baskını
A
a

Yılbaşı öncesi kumar baskını...

Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kocaköy köyünde Amasra ilçe Jandarma komutanlığı ekipleri tarafından Bartın il jandarma komutanlığı JASAT unsurlarının desteği ile istihbarata dayalı yapılan denetim ve kontrollerde bir kıraathânede halkı kumara alıştıran kumar ve sigara makinaları olarak bilinen Sigaramatik kumar makinası tespit edildi. 
Tespit edilen sigaramatik cihazı ve içerisinde bulunan sigara ve bir miktar paraya jandarma ekiplerince el konuldu. 
Edinilen bilgiye göre kıraathane sahibi hakkında Jandarma tarafından Kumar oynanması için yer ve imkan sağlama suçundan soruşturma başlatıldığı öğrenildi.
1000
icon
Gerek yok 25 Aralık 2019 17:38

Doğruları duymak neden bu kadar ağırınıza gidiyor Senol bey ? Mehmet beyin söylediği herşey doğruyken hâlâ konuşmanızda ne bileyim yani.

0 4 Cevap Yaz
Leblebi 24 Aralık 2019 08:14

Bu tarz makinelerin devasa boyutta olanları bütün dinlenme tesislerinde var.. oyuncak ayı, dandik akıllı telefon, dandik kol saati vs. Şeyler düşürülebiliyor.. Köy kahvesindeki küçücük şeye mi takıldınız..

4 5 Cevap Yaz
Mehmet 24 Aralık 2019 05:45

Ben size söyleyeyim bu baskın olan yer devletin okuludur ve kahve diye geçen yerde geceleri bayanlar getirip alkoller ve içkiler özellikle paralı kumar ve bu durum köylü halkın aklına girip evine alacağı ekmeği orda kumar oymuyor ve bunu devletin okulunda yapıyor eski bi okul yok koparatif yok dernek hepsi hikaye kumarbazlık yeridir alın size haberin en kralı ve jandarma ekipleri buna göz yummasın siz haber yaparsanız

1 4 Cevap Yaz
Şenol

Mehmet bey burayı çok biliyorsun galiba kendini bı tanıtta bı görüşelim

1 4
Sultan

Doğrular bunlardır Mehmet bey haklı

1 4
Şenol başkan

Bu mekan bana ait mekan köy kahvesi bu Mehmet ve ismini sultan diye yazan arkadaşlar bana muhalefet olan arkadaşlar ben ismimi yazıyım onlar delikanlı olsalar ve harbi olsalar onlarda yazaz ismim Şenol Özdemir

1 4
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!