Kaçak ağaç kesimine geçit yok

GÜNCEL 11 Kasım 2019 22:18
Videoyu Aç Kaçak ağaç kesimine geçit yok
A
a

4 şahıs suçüstü yakalandı...

Minibüse yüklerken yakalandılar
Kızılelma Jandarma karakol komutanlığı sorumluluk sahasında bulunan Hatipler Köyünde, 05.11.2019 tarihinde saat 00.50 sıralarında, icra edilen Önleyici Kolluk Devriyesi esnasında, Hatipler Köyü ormanlık alanında, E.K., Ö.K. ve Z.K. isimli şahıslar, (1) adet Ihlamur ağacı, (1) adet Gürgen ağacı ve (2) adet Meşe ağacını kesmiş oldukları tespit edildi. Şahısların olay yerinde bulunan 74 plakalı minibüsün kasasına yükleme yaptıkları esnada yakalandıkları belirtildi. Olay ile ilgili Cumhuriyet. Savcısına bilgi verilirken Bartın Orman İşletme Şefliği tarafından soruşturma başlatıldı.
Traktör kasasında yakalandı

Kozcağız Hocaoğlu Köyünde, 05.11.2019 tarihinde saat 08.20 sıralarında icra edilen Önleyici Kolluk devriyesi esnasında, E.Ö. isimli şahsın sevk ve idaresindeki 74 plakalı traktör durduruldu. Traktörün römorkunda yapılan kontrolde kesilmiş vaziyette (8) adet Meşe ağacı ve (4) adet Kestane ağacı tespit edildi. Ayrıca şahsa sürücü belgesinin olmadığından dolayı Jandarma trafik timi tarafından 2.018 TL. cezai işlem uygulandı. 

Kozcağız Orman İşletme Şefliği tarafından soruşturma başlatıldı.

1000
icon
Mahmut 13 Kasım 2019 07:55

Ormanı yiyenler yiyor orman köylüsü kendi ödün ihtiyacını karşılamak için kestıgi zaman sanki terör suču işlemiş gibi muamele görüyor deveyi hamuduyla götürenler var fatura yine gariban vatandaşa kesiliyor onca yolsuzluk yapılırken yetkililer nerde

1 2 Cevap Yaz
Engin 12 Kasım 2019 14:10

, vatandaş ne yaksın sayın devlet büyükleri uğraşmayın benim halkıma zaten elde yok avuçta yok siz ne verseniz onunla yetinen bireyleriz

1 1 Cevap Yaz
Nedim

..vatandaş ısınmak için ihlamur ağacını mi yakar...hangi köylü sobada yakmak için kestane ağacını keser?bunu yapanlar vatan haini köpeklerdir.orman köylüsü sobada yakmak için ihlamur ve kestane ağacını kesmez....bunu yapan vatan hainidir.

0 1
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!