Karabük Milletvekilinin Bartın projesi

GÜNCEL 7 Ekim 2015 18:01
Videoyu Aç Karabük Milletvekilinin Bartın projesi
A
a

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili adayı Mehmet Ali Şahin, seçim startını verdiği toplantıda, "Bartın Karabük’ün sahili haline gelebilmeli" dedi.

AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar ve milletvekili adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal ile birlikte Karabük’te görev yapan basın mensupları ile bir araya gelen Mehmet Ali Şahin yaptıkları ve yapacakları projeleri anlattı.
Karabük -Bartın arasını çok daha modern bir karayolu haline getirme sorumluluğumuz var diyen Şahin, "Karabük’ten Bartın’a kısa sürede gidilebilmeli ve Bartın Karabük’ün sahili haline gelebilmeli. Hasankadı’dan geçecek ve Bartın’a ulaşacak olan Yortan’a dönüş yolunda 2016 da ödeneği ayrılarak o yol yapılacak" açıklamasında bulundu.
Kaynak : İHA
1000
icon
Hasankadili 8 Ekim 2015 21:11

Seçim geldi ya yıllar dır saydiginiz yalan projeri ısıtıp ısıtıp yine satmaya çalışıyor sunuz millet uyandı artık yalanlarinizi yemiyor

0 0 Cevap Yaz
ormanci 8 Ekim 2015 01:06

siz ulus kozcagiza yaparsiniz

0 0 Cevap Yaz
Avni 8 Ekim 2015 00:02

Sayın bakanım bu yolun proje ye alinalı 2008 de. Oldu 7 yıldır 45 kiloluk yolu yapmadınız artık kolusyona kalınca yaparsınız hasankadı 13 yıllık akparti döneminden hiçyararlamadı ne alt yapı ne iş yeri ne bir eğitim yazıklar olsun size ve tunça Zeki Başkan'a bu halk hep yanızda oldu sucumuz size oy vermek mi oldu

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat