Karantinadan kurtulma girişimleri sürüyor

GÜNCEL 6 Mayıs 2020 13:33
Videoyu Aç Karantinadan kurtulma girişimleri sürüyor
A
a

Hastaneden randevu deşifre oldu, yeni yöntemde işe yaramadı...

İl dışından gelen 7 kişi daha karantinaya alındı
Bartın Valiliği, koronavirüs tedbirleri kapsamında İstanbul’dan sahte mevsimlik tarım işçisi belgesi ile gelen 3 kişi ile izinsiz gelen 4 kişinin karantina yurduna yerleştirildiğini açıkladı.
Valilikten yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı.
“İlimize İstanbul İlinden 05.05.2020 tarihinde sahte mevsimlik tarım işçisi belgesi düzenleterek gelen 3 kişi ile yine İlimize İstanbul’dan 05.05.2020 tarihinde izinsiz olarak gelen 4 kişi alınan son karar gereği 14 günlük karantina süresini tamamlamak üzere öğrenci yurduna sevkleri sağlanmıştır.
Diğer İllerden ve yurt dışından Bartın’a gelmek isteyen vatandaşlarımızın karantina süresini tamamladıktan sonra ikametgâhlarına gitmelerine izin verilecektir. İzin planlaması yapan vatandaşlarımızın bu durumu dikkate alarak hareket etmeleri gerekmektedir.”
1000
icon
Hüseyin Abay Üner özdal 6 Mayıs 2020 22:32

Sayın Valimizin anası babası yokmu biz Aydın da eczanebasında çalısan işçileriz 10 gun ıznımız var 14 gun karantınada mı kalacaz. Bartın'da sayın yetkililer iş sahası açtıda biz mi çalışmadık. Bu yurt karantinasını ev karantinasına cevirmelerini Sayın Valimiz ve Sayın vekillerimizden bize yardım ellerini uzatmaları bekliyoruz. Bizim de anamız bamamız cocuklarımız var. Bu durumu güvenli hale getirme yetkisi Valimizin görevidir ama Bartın da ikametgah eden vatandaşlarını da düşünmesi çn planda olması gerekekir

5 4 Cevap Yaz
Gülhan bilge

Lütfen kurallara uyalım .herkes anasının babasının yanına gelmekten vazgeçip olduğu yerde tedbirlere uyalım yazık degilmi sağlıkçılara . Ya tasiyiciysaniz ailenize bu kotulugu yapmayınız

0 1
evde kal

bizimde anamız baba mız var bak 45 gundur sokağa cıkamıyoruz tabiki 14 gün karantınada kalıcaksın gelmeyı ver vırus bitene kadar ne kaybedersin virüs getirsen kaç kişinin canını alıcaksın değer mi ?

0 1
Doğan

Herkesin anası babası ailesi var. Mecbur alınan kararlara uymak zorundasınız. Size tolerans tanınsa başkaları da isteyecek. Sonra memleket çalkalanacak duracak. Vali beye sıçrayacak iş. Olayla olaylaa..

0 0
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!