Karapınar Bartın’a bağlanıyor mu?

GÜNCEL 1 Haziran 2017 18:47
Videoyu Aç Karapınar Bartın’a bağlanıyor mu?
A
a

Bartın İl Genel Meclisinde Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Karapınar beldesinin Bartın’a bağlanma yönündeki talebi karara bağlandı.

İL GENEL MECLİSİNİN HAZİRAN AYI TOPLANTILARI BAŞLADI.
8 gündem maddesiyle başlayan ve 5 gün sürecek olan toplantıların ilk günkü birleşiminde Haziran ayı gündemiyle ilgilide meclisi bilgilendiren Başkan Dursun Haziran ayı toplantılarına 8 adet gündemle başlandığını, her ay olduğu gibi bu ayda Bartın’ın büyümesi ve gelişmesi yönünden önemli kararlara hep birlikte imza atacaklarını söyleyerek, Gündemin 1. Maddesinde yer alan Zonguldak iline bağlı Karapınar Beldesinin Bartın’a bağlanma talebi konusunda tek taraflı olsa da bir karar ortaya koyacaklarını belirtti.
İl Genel Meclisinde oybirliği ile Karapınar Beldesinin Zonguldak İlinden ayrılarak Bartın İlimize bağlanmasının uygunluğuna karar verildi.
Meclis Başkanı Kenan Dursun, yaptığı açıklamada, bugünkü birleşimde beldenin bağlanma talebi ile ilgili içeriğin, il genel meclisimizden çıkan olumlu kararın tek taraflı bir karar olacağını da hatırlatara nihai kararın Beldenin bağlı olduğu Zonguldak ve Bakanlık boyutunda da değerlendirileceğini söyledi.

 
1000
icon
mehmet kalafat 4 Haziran 2017 21:05

çok güzel olur bartlna yaklşlr

0 0 Cevap Yaz
firtinam 2 Haziran 2017 00:44

adi üstü inkumu diyoruz kum desen kum demem psilikten gecilmiyor ben her yil gelirim su kumu temizlemsi cok zormu?? belidiye bartin sipora yardim kampanyasi inkumu giriisnde para toplarlar. gelsinler bakalim beden alsinlar bek ben ne yaparim siyesete gelince b en en iysini yapacam

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!