Karapınar'da TOKİ fırsatını kaçırmayın

GÜNCEL 13 Temmuz 2017 17:05
Videoyu Aç Karapınar'da TOKİ fırsatını kaçırmayın
A
a

TOKİ tarafından Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Karapınar beldesinde inşa edilecek 128 konut için Bartınlılar da başvuru yapabilecek.

BARTINLILAR BAŞVURABİLİYOR
Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın, TOKİ konutlarıyla ilgili ön başvuruların alındığını belirterek Şehir dışında ve yurt dışında yaşayan Bartın, ilçe ve beldelerinde yaşayan Bartın nüfusuna ve Zonguldak nüfusuna kayıtlı herkesin bu konutlar için başvuru yapabileceğini söyledi.
TOKİ, Zonguldak'ın Çaycuma ilçesi Karapınar bölgesine 128 adet konut yapacak. Konut projesinde başvurular başladı. Belediye Başkanı Ahmet Aydın, 128 ev hakkında bilgi verdi.
ÖN KAYIT İÇİN BELEDİYEYE BEKLİYORUZ
Aydın, “Belediye olarak göstermiş olduğumuz üstün gayret ve çabalar sonucunda beldemize toplam 128 adet toplu konut kazandırıyoruz. Konutlarımızın 64 adedi 3+1, kalan 64 adedi ise 2+1 şeklinde inşa edilecek. Toplu konut hizmetimizden yararlanmak isteyen ve kira öder gibi ödeme yaparak ev sahibi olmayı düşünen değerli halkımızı ön kayıtlarını yaptırmak üzere belediyemize bekliyoruz. Başvurular başlamış olup gerekli şartları ve ödeme koşularını öğrenmek isteyenlerin. Belediyemiz Fen İşleri Servisine şahsen başvurmaları gerekiyor. Bartın nüfusuna kayıtlı vatandaşlarımız da bu konutlar için başvuru yapabilir.Tüm halkımıza duyurulur" diye konuştu.
KARAPINAR BELEDİYESİ
Merkez Mah. No:7 Karapınar Beldesi ÇAYCUMA ZONGULDAK
GSM: 0542 772 6700
Tel:0 372 628 30 84
iletisim@karapinarbelediyesi.bel.tr
TAKSİT VE ÖDEME TABLOSU

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!