Karayolları Bölge Müdürü Kozcağız’da

GÜNCEL 19 Ekim 2017 08:14
Videoyu Aç Karayolları Bölge Müdürü Kozcağız’da
A
a

BKastamonu Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman’ı ziyaret etti.

Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Kozcağız Belediyesi ve Karayollarının ortaklaşa yürüttüğü çalışmalar ile ilgili Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi ile fikir alışverişinde bulundu.
Başkan Karaman, Kozcağız’da yapılması gerekli olan çalışmalar için Bölge Müdürüne Kozcağız ile ilgili taleplerini iletti. Trafik akışının oldukça yoğun olduğu ve Çaycuma yolu üzerinde bulunan Kozcağız İlköğretim Okulu önündeki kavşağın daha güvenli hale gelmesi için trafik lambası konulmasını, Ulu cami önünden başlayıp, Mehmet Çötür Köprüsü üzerini sıcak asfalt yapılmasını Bölge Müdürüne iletti. Buna istinaden Bölge müdürü Hüsamettin Özendi ilgili birimlere gerekli talimatı vererek, taleplerin hayata geçmesi için çalışmaların takipçisi olacağını söyledi.
Aynı zamanda 6 Temmuz 2017’de ihalesi yapılan Bartın Kozcağız Duble yol çalışmalarının yüklenici firma tarafından, çalışmaların Kozcağız’dan başlanacağı bilgisini verdi.
Ziyaretten memnun kaldıklarını ifade eden Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, bizleri kırmayıp Beldemizi ve bizleri ziyaret eden, Kastamonu Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi’ye ve Bartın Şube Şefi Yunus Emre Öcal’a teşekkür ediyorum dedi.
Ziyarette Bartın Karayolları Şube Şefi Yunus Emre Öcal’da hazır bulundu.


 
1000
icon
Nevzat 19 Ekim 2017 20:30

Sayın müdürümüze iletilenisiniz Kayadibi yolu bir ay oldu asfalt yaptılar ne halde yolda gidilecek durum yok saygılar .Bizler minibüs çünkü esnafız

0 0 Cevap Yaz
Sayın 19 Ekim 2017 20:08

Sayın Karayolları bölge müdürümüz yeni asfalt yapılan Kayadibi yolunuza incelesin rica ediyorum

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 

Satılık Lüks Daireler