Kaymakam Göktaş köyleri ziyaret ediyor

GÜNCEL 23 Kasım 2018 23:12
Videoyu Aç Kaymakam Göktaş köyleri ziyaret ediyor
A
a

Göreve yeni başlayan Ulus Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş, Şirinler, Gökpınar, Isırganlı ve Elmacık Köylerini ziyaret etti.

Bartın Ulus ilçesi kaymakamı Şükrü Alperen GÖKTAŞ, Şirinler, Gökpınar, Isırganlı ve Elmacık Köylerini ziyaret ederek köyde ikamet eden vatandaşlar ile bir araya geldi.
ELMACIK KÖYÜNDE SAHTE ADRES BEYANI
Ulus ilçesine bağlı Elmacık köyünde sahte adres beyanında bulunan yaklaşın 200 kişi olduğu ve bu konuda kaymakamlığın inceleme başlattığı öğrenildi. Köy halkı ile sohbet eden kaymakam Göktaş, sahte adres beyanında bulunmanın suç olduğunu belirterek vatandaşları uyardı. Köyde ikamet etmediği halde sahte adres beyanında bulunanlar hakkında cezai işlem yapılacağı öğrenildi.
SAHTE ADRESİN CEZASI AĞIR
Elmacık Köyü Muhtarı Sefer Aytar, jandarma ekiplerinin köye gelerek sahte adres  beyanında bulunan vatandaşları tespit ettiğini söyledi. Gerçeğe aykırı adres beyanında bulunmanın 1.188.00 TL cezası olduğu ve bu konuda denetimlerin devam ettiği öğrenildi.
Kaymakam Göktaş, Şehidimiz Er Musa AYTAR’ın Elmacık Köyü Samurlu Mahallesinde ikamet etmekte olan ailesini de ziyaret ederek sohbet etti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!