Konserde sürpriz teklif

GÜNCEL 24 Mayıs 2017 14:33
Videoyu Aç Konserde sürpriz teklif
A
a

Bartın Üniversitesi öğrencileri İmera ile coşarken konserde sürpriz evlenme teklifi yaşandı.

Bartın Üniversitesi Bilim, Kültür-Sanat ve Spor Şenliklerinin ilk gününde sahne alan İmera grubu, sergilediği performansla öğrencileri coşturdu.

Bartın Üniversitesi Bilim, Kültür-Sanat ve Spor Şenlikleri kapsamında İmera grubu, üniversiteli gençlerle buluştu. Bartın Üniversitesi Ağdacı kampüsündeki konserde İmera grubu, söylediği şarkılarla kendisini izlemeye gelen binlerce öğrenciye unutulmaz bir gece yaşattı. Karadeniz müziğinin sevilen grubu İmera, “Veda”, “İmerefera”, “Seda Yolu” gibi parçalara öğrencilerde tek bir ağızdan eşlik etti.

Konserde sürpriz evlenme teklifi

Sahne performansıyla büyük beğeni toplayan İmera grubunun konseri sırasında bir de sürpriz yaşandı. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü 4’üncü sınıf öğrencisi İslam Çağrı Sarıkaya, lise yıllarından bu yana tanışıp, aynı üniversitede okuduğu kız arkadaşına evlenme teklifi etti. İmera grubunun solisti Hüseyin Ulusan tarafında sahne çağrılan Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Bölümü mezunu Yasemin Özdemir ise teklifene “Evet” dedi. Çiftin mutluluğu yüzlerine yansırken, alanı dolduran kalabalık durumu sevinçle karşıladı.

Yaklaşık 2 saat süren konser, İmera grubu üyelerin Bartın Üniversitesi öğrencilerine teşekkürünün ardından son buldu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!