KOSGEB’den KOBİ’lere 50 bin lira!

GÜNCEL 15 Aralık 2016 15:01
Videoyu Aç KOSGEB’den KOBİ’lere 50 bin lira!
A
a

1 yıl ödemesiz 36 vadeli faizsiz kredi desteği...

KOSGEB Bartın İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, ekonomik canlanmanın sağlanabilmesi amacıyla “İşletme Sermayesi Kredi Faiz Desteği” uygulaması planlandığı belirtildi.
Bu kapsamda faizi KOSGEB tarafından karşılanacak ve ilk 12 ayı ödemesiz sonraki 24 ayı 3’er aylık 8 eşit taksitle ödenecek olan ve toplam vadesi 36 ay olan 50 bin TL lik kredi sağlanacağı belirtildi.
Kredi faiz desteğinden faydalanmak isteyen işletmelerin KOSGEB veri tabanına kayıt yaptırarak beyannamelerini güncellemeleri gerekiyor. KOSGEB veri tabanına kaydını gerçekleştirmek ve kobi beyannamesini güncellemek isteyen işletmeler kosgeb.gov.tr adresinde kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak islemlerini gerceklestirebilecekler. KOSGEB’e ilk defa kayıt yaptıracak işletmeler ise ilk kayıt kısmında giriş yaparak kullanıcı adı ve şifrelerini temin edebilirler.
KOSGEB’in ana sayfasından giriş yaparak işlemleri tamamladıktan sonra kobi beyannamesi ve çıktılarının İl müdürlüğüne teslim edilmesinden sonra beyanname Müdürlükte onaylanarak kayıt işlemi tamamlanacak.
BAŞVURU 19 ARALIK'TA
50 bin TL'lik Kredi Faiz Desteği için KOSGEB Veri Tabanında güncel kaydı bulunan bütün KOBİ'ler başvurabilecek. 12 ay ödeme yok, toplamda 36 ayda geri ödeme yapılacak. Başvurular 19 Aralık'ta başlıyor.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat