Kozcağız’a icraatlarla sahip çıktık

GÜNCEL 19 Haziran 2018 22:24
Videoyu Aç Kozcağız’a icraatlarla sahip çıktık
A
a

Ak parti Bartın milletvekili adayı Tunç’a kozcağız’dan ‘tüm kalbimizle yanındayız’ desteği

AK Parti Bartın Milletvekili ve Adayı Yılmaz Tunç, Kozcağız Beldesinde Belediye Başkanı Mustafa Karaman, İl Başkan yardımcıları Ali Eyüpustaoğlu, Giray Gülsoy ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte  Kozcağız Beldesinde esnaf ziyaretlerde bulundu. Kozcağızlı hemşehrileriyle selamlaştı, 24 Haziran seçimlerinin önemini birkez daha vurguladı.

Kozcağız’a icraatlarla sahip çıktık

Kozcağızlıların canı gönülden destekleriyle karşılaşan AK Parti Milletvekili Adayı Yılmaz Tunç “Kozcağız Beldemizde hayal dahi edilemeyen yatırımları bir bir kazandırmanın sevincini mutluluğu yaşadıklarını belirterek, “Bu emaneti hiçbir zaman yere düşürmedik. Bundan sonra da yere düşürmeyeceğiz inşallah. 24 Haziran seçimlerinde önünüze 2 tane sandık konulacak. Elinize bir tane zarf iki tane oy pusulası verilecek. Birinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın resminin altına mührümüzü basacağız. Diğerinde de 16 yıldır bu ülkeyi icraatlarla donatan bir Türkiye’nin yanına 3 Türkiye daha ilave eden AK Parti’nin lambasının mührü hızlıca vuracağız ve Cumhurbaşkanımıza parlamentoda daha çok güç vereceğiz” dedi.

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Bartın Milletvekili ve Milletvekili Adayı Yılmaz Tunç’a gittiği her yerde yapılan dev yatırımlar için teşekkür edilirken Kozcağız pazaryerinde alışveriş yapan vatandaşlar Tunç’a “Korkmayın sonuna kadar devam, biz yanınızdayız, buralarda boşuna vakit geçirmeyin, biz herşeyi biliyoruz, ne yaparsa AK Parti yapar, tüm kalbimiz sizinle, inşallah yüzde altmışla AK Parti geliyor” sözleri dikkat çekti.

Tunç, “Milletimiz biliyor ki, ülkemizde güven ve istikrarın garantisi haline gelmiş bulunan AK Parti, verdiği sözleri tutar ve ortaya koyduğu hedeflere ulaşır, tutamayacağı sözleri vermez. AK Parti bu şekilde siyasetin itibarını yükseltmiş ve insanımız siyasete güven duymaya başlamıştır. Bundan sonra da insanımızın duyduğu güveni boşa çıkarmamak ve siyasetin itibarını yüksekte tutmak boynumuzun borcu olacaktır.”dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 
Satılık Lüks Daireler