Kozcağız Belediyesi Boş Durmuyor

KOZCAĞIZ 1 Haziran 2016 10:22
Videoyu Aç Kozcağız Belediyesi Boş Durmuyor
A
a

Kozcağız Belediyesi ekipleri Demirciler Mahallesi’nin sokaklarından sonra, mahalleye ulaşımda kullanılan bir bölümü bozuk olan yolu kilitli parke ile yapımına başladı.

Kozcağız Belediyesi, Belde merkezindeki imkân ve hizmetlerin tamamını kırsal mahallelere de götürüyor. Hizmetin eşit dağıtılmasını amaçlayan belediye Başkanı Mustafa Karaman, şehir merkezinde olduğu gibi kırsal mahallelerde de hummalı bir çalışma yürütüyor. Seçildiği günden bu yana Kozcağız’da birçok devasal projeye imza atan Başkan ‘Karaman’ Halka hizmet Hakka Hizmet parolası ile çıktığımız bu yolda, Göreve geldiğimiz günden bu Kozcağız’a bir çok eserler kazandırdık. Kazandırmaya çalışmaya, hizmet etmeye devam edeceğiz dedi. Kozcağızlı vatandaşlar yapılan hizmetlerden dolayı Başkan ‘Karaman’a teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getiriyor.  
1000
icon
Almanyali 1 Haziran 2016 22:30

Baskanim artik su karsi tarafada bir hizmet getirsek..?kozcagizin bir bütün olarak daha güzell olacagina cani gonülden inaniyorum. Artik bizide görün diyoruz. ..? Saygilar Sevgiler Almanyali

0 2 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!