Kozcağız'da Mahalle İftarları Başladı

GÜNCEL 21 Haziran 2016 12:34
Videoyu Aç Kozcağız'da Mahalle İftarları Başladı
A
a

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, her yıl geleneksel olarak düzenlenen mahalle iftarlarında, vatandaşlarla her akşam bir mahallede iftar açıyor.

Kozcağız Belediyesi tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen Mahalle İftarları Programı devam ediyor. İlki geniş katılımlı olarak Kozcağız Merkez'de hamamın arkasında bulunan otopark alanında açılan iftar sofrası, sırasıyla Ahmetler Mahallesi, Kavlaklık Mahallesi, Değirmenci Mahallesi ve son olarak Demirciler Mahallesi olarak devam edecek. Ramazan ayı boyunca 5 ayrı noktada iftar sofrası kuracak olan Kozcağız Belediyesi, bu yılki 5. iftar sofrasını Demirciler Mahallesi ile sonlandıracak.
Kozcağız Belediyesi, Halkla İftar adı altında, Merkez Hamam'ın yanında bulunan otopark alanında açtığı iftar sofrasında yaklaşık 1500 kişiyle aynı anda iftar açtı. Belediye Başkanı Mustafa Karaman, mahalle sakinlerine katılımlarından dolayı teşekkür ederken, Ramazan ayının birlik, beraberlik ve kaynaşma ayı olduğuna vurgu yaparak, mahalle iftarlarının Belediye olarak Geleneksel hale getirdiğini, bu gibi programların kaynaşma adına, önemli olduğunu belirtti.
Kozcağız Belediyesi iftar programı ise şöyle:
20 Haziran Pazartesi Ahmetler
21 Haziran Salı: Kavlaklık
23 Haziran Çarşamba: Değirmenciler
30 Haziran Perşembe: Demirciler şeklinde  devam edecek.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!