Kozcağız duble yol ihalesi yapıldı

GÜNCEL 9 Temmuz 2017 16:05
Videoyu Aç Kozcağız duble yol ihalesi yapıldı
A
a

Hayır, uğurlu olsun...Kozcağız kavşak haline gelecek, kazalar azalacak...

KOZCAĞIZ, KUMLUCA VE HASANKADI'YA ULAŞIMI KOLAYLAŞTIRIYORUZ.
KOZCAĞIZ, BARTIN'LA BİRLEŞİYOR
AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız ile Bartın Otobüs Terminali arasındaki 14,19 kilometrelik yolun duble yol olarak yapılması ile ilgili ihalenin 06 Temmuz 2017 tarihinde Karayolları 15. Bölge Müdürlüğünce Kastamonu’da gerçekleştirildiğini belirterek, Kozcağız duble yolu yapıldığında Bartın ile Kozcağız’ın birleşeceğini, Kumluca ile Hasankadı beldelerine de ulaşımın kolaylaşacağını söyledi.
Kozcağız beldesinden Bartın Otobüs terminaline kadar olan kesimin çok yoğun trafiğe sahne olduğunu belirten ve bu yoldaki kaza riskinin çok yüksek olması nedeniyle konuyu Karayolları Genel Müdürlüğüne taşıdıklarını ve yolun 2017 yılı yatırım programına alınmasını sağladıklarını ifade eden Milletvekili Yılmaz Tunç, yapım ihalesinin 06 Temmuz 2017 tarihinde gerçekleştirildiğini ve ihale sürecinin kesinleşmesinin ardından yol yapım çalışmalarına başlanacağını söyledi.
KOZCAĞIZ KAVŞAK NOKTASI OLACAK
Kozcağız yolunun duble yol olması durumunda Bartın-Kozcağız-Kumluca ve Hasankadı beldelerine ulaşımın kolaylaşacağını ve bir kavşak noktasında yer alan Kozcağız beldesinin gelişimine de büyük katkı sağlayacağını belirten Milletvekili Tunç, Kozcağız duble yolunun toprak tesviye, sanat yapıları, köprü ve sıcak asfalt olarak yapımının yer tesliminin ardından 800 gün içinde tamamlanacağını söyledi.

 
1000
icon
Mgegecan 9 Temmuz 2017 22:54

Anladıkta kardeşim kozcağız perşembe yolu ne olacak kozcağız perşembe yolu tehlikeli deyilmi bu yolda kamyonlar çalışıyo kaza riski çok yüksek bu yolunda ihaleye alınması lazım.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!