Kozcağız Girişine Ledli Korkuluk

GÜNCEL 28 Eylül 2018 18:22
Videoyu Aç Kozcağız Girişine Ledli Korkuluk
A
a

Sinyalizasyon Sisteminden Sonra Ledli Korkuluk

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Kozcağızda yaptığı yenilik ve çalışmalarla göz dolduruyor.
Sinyalizasyon Sisteminden Sonra Ledli Korkuluk
Kozcağız İlköğretim Okulu Kavşağında, Belediye Başkanı Mustafa Karamanın girişimleri ile Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından yaptırılan, sinyalizasyon sisteminden sonra, Ledli korkuluk projesini hayata geçiren Başkan ‘Karaman’ korkulukların kısa sürede tamamlanacağını belirtti.
Kozcağızın girişinde bulunan bu kavşağın oldukça yoğun ve çok yönlü olduğuna dikkat çeken ‘Karaman’ yayalarımız ve öğrencilerimiz için tehlikeli olan kavşağa Karayollarımızla istişare halinde sinyalizasyon sistemini hayata geçirdik. Bu vesile ile büyük tonajlı hafif ticari araçların yoğunluğunu kontrol altına aldık. Şimdide Belediyemiz tarafından Ledli korkuluk ile kaldırımda yürüyen ve karşıdan karşıya kontrolsüz geçişleri önlemek için Korkuluk montajına başladık. İnşallah bugün yarın oda tamamlanmış olacak. Aydınlatmalı olan krom korkuluklarımız Kozcağızın girişine ayrı bir güzellik katacak. Ben şimdiden Kozcağız Halkımıza Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.


 
1000
icon
vatandaş 28 Eylül 2018 22:54

Çok güzel bir hizmet lakin o kaldırımın tam ortasına bir direk dikilmiş onu anlayamadım,yayalar ve özellikle çocuklar için tehlike oluşturuyor.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!