Kozcağız’ı gör, Paris’i görme

KOZCAĞIZ 18 Mayıs 2016 18:04
Videoyu Aç Kozcağız’ı gör, Paris’i görme
A
a

Ana cadde ve çevre düzenlemesinin ardından baştan sona güzelleşen Kozcağız caddeleri palmiye ağaçları ve çiçeklerle birlikte Paris caddelerini aratmıyor.

Ana cadde ve Çevre düzenlemesi, park ve yeşil alan çalışmalarıyla Bartın’da örnek projelere imza atan Kozcağız Belediyesi Ana Cadde üzerinde bulunan kaldırımları palmiyelerle donattı.
Ana cadde üzerinde sıcak asfalt ile yolların yeniden yapıldığı Kozcağız’da süs havuzları, LED aydınlatmalar, Meydan saatleri ve bisiklet yolunun yer aldığı proje sonrası yeşillendirme çalışmaları yapıldı. Telli Palmiye ağaçları başta olmak üzere, kurtbağrı, oya ağacı gibi farklı türdeki bitkilerle Ana cadde ve muhtelif alanlar yeşillendirildi. Bartın’da bir ilke imza atan Kozcağız Belediyesi tarafından ilk kez uygulaması gerçekleştirilen bisiklet yolunda mavi renk kullanıldı. Kozcağız son olarak dikilen mevsim çiçekleri ile ayrı bir güzelliğe kavuştu.
 
Başkan Mustafa Karaman,” Kozcağız Ana Cadde ve Çevre Düzenlemeleri Projemiz Başarıyla sona erdi. Bununla birlikte Mevsimsel İlkbahar Çiçeklerimizin dikimi yapıldı. Çokta güzel bir görüntü oluştu. Rabbim bize inşallah daha güzel hizmetler yapmayı nasip etsin” dedi.

 
1000
icon
abdullah baştan 19 Mayıs 2016 19:43

Pariste bisiklet yolu yürüyüş yolunun yanında, Kozcağız da araç yolunun yanında! Bu fotoğrafın yukarıya doğru olan kısmında araçlar ceblerde araç varken iki araçtan biri durmayinca yanyana geçiş yapamıyor ,,, bunlarida aktarirsaniz seviniriz...

0 4 Cevap Yaz
Ahtapot 18 Mayıs 2016 19:42

Kozcagiz belediyisini gercekten taktir ediyorum basarilarinin devamini diliyorum bizde catmaca isiklarindan kemere dogru aracimizla zik zak çize çize devam edelim.

2 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!