Bahriye Gürpınar Geredeli

Tarih sizi affetmeyecek!

15 Temmuz 2016 gecesini, bir kara leke olarak tarihe yazdırmaya çalışan VATAN hainlerine, BÜYÜK TÜRKİYE CUMHURİYETİ halkı, birlik beraberlikle tek yumruk haline gelerek, en büyük dersi vermiştir.

A
a
Ahh be güzel ülkem, ne çok kadrolu hain, belediye başkanları, kamu görevlileri ve ülkenin ekmeğini yiyip, ulkemizi 30 yıl geriye götürmeye çalışan KALLEŞ biriktirmişiz bilmeden.
Oysa insan biriktirmeliydik, kana susamış, cana kastedecek kadar kaddar olmayan, bir karıncayı incitmeyecek, insanlar arasında bozgunculuk yaratıp birbirine kırdırmayacak .
O geceyi İstanbul da yaşamak nasibine ermiş biri olarak, Ülkem insanına böyle bir korkuyu yaşatmaya çalışan ve yaşatan, o komutları verenlerin, hak ettikleri tavrı, devletimizin araştırıp vereceğine inanıyorum.
Ülkemizi 30 yıl gerilere götürmek isteyen, nereden beslendiği elbet bir gün ortaya çıkacak olan bu hainlerin, Askerimize polisimize ve sivil halkımıza verdiği zararın karşılığı asla ödenemez.
Gün birlik beraberlik günü, Ülke olarak el ele vererek bu zor günleri de elbet aşacağız, ama hainleri de asla affetmeyecek unutmayacağız.
İnşallah bu kara gün bir daha tekerrür etmez, çocuklarımıza ve torunlarımıza daha güzel ve yaşanabilir bir Ülke bırakırız.
Aylardır süregelen terör olaylarıyla ve bu darbe girişimiyle, ne kadar çok can yandı, ne kadar çok ocaklar söndü, suçsuz insanlar, çocuklar, gencecik askerlerimiz şehit edildi.
Bir karıncaya bile can veremezken, bu kadar insanı katledenler, hangi vicdana akla hizmet ederek bu olaylara yeltendiyse, Türkiye Cumhuriyeti adaletinin en ağır şekilde cezalar vereceğini temenni ediyoruz.
TÜRKİYE halkı olarak, Dünya ya bir kez daha nasıl güçlü olduğumuzu gösterebilmenin, buruk sevincini yaşasak da, bu olay tek yürek olarak neleri başarabileceğimizin farkında olmamızı da sağladı.
Bu zor günlerde gerek yurt dışında, gerekse ülkemizde bizlere destek veren herkese, bu günlerimiz ve gelecek nesil adına teşekkürü bir borç biliriz.
Bahriye Gürpınar Geredeli
 
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.!
"Birlik ve beraberlik; ölümden başka her şeyi yener."
"Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe, yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez."
"Bugün vatanımızda bir milli kudret varsa, o cereyan, felaketlerden ders alan ulusun kalp ve dimağından doğmuştur."
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!