MİMARİSİYLE GÖZ KAMAŞTIRAN BİR OKUL DAHA

GÜNCEL 15 Eylül 2014 10:12
Videoyu Aç MİMARİSİYLE GÖZ KAMAŞTIRAN BİR OKUL DAHA
A
a

Barın İl Özel İdaresi tarafından yapılan Ulus Atatürk İmam Hatip Ortaokulu 7 ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak yeni eğitim-öğretim yılına hazır hale getirildi.

13 adet derslik, 1 adet müzik sınıfı, 1 adet fen laboratuarı, 1 adet kütüphane, 1 adet teknik atölye, vb. bölümlerden oluşan Ulus Atatürk İmam Hatip Ortaokulu, daha konforlu eğitim-öğretim ortamı sağlamak üzere tasarlandı.

Bir Hayalim Daha Gerçek Oldu

Mimarisiyle göz kamaştıran Ulus İmam Hatip Ortaokulunu 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılına 7 ayda yetiştirdiklerini belirten İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, Ağdacı İlkokulu, Apdipaşa Lisesi, Apdipaşa Lisesi Spor Salonundan sonra 2014 de Ulus İmam Hatip Orta Okulunu da tamamlamanın sevincini yaşıyoruz dedi.

Beraber başarmak ayrı bir şey

Bir hayali daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Kayış, "Hükümetimize, Sayın Valilerimize, Sayın Millet Vekillerimize, İl Genel Meclisi Başkanlarımıza, eski ve yeni İl Genel Meclisi Üyelerine şükranlarımı sunuyorum. Koyduğumuz hedeflere ulaşmada beni mahcup etmeyen İl Özel İdaresi yöneticilerine, idari ve teknik personeline, yüklenici firma sahibi ile idari ve teknik personeline teşekkür ediyorum. İnşallah 1-2 ay içerisinde Amasra Kaleşah İlk ve Ortaokulu, Kumluca İmam Hatip Ortaokulu, Kozcağız İmam Hatip Ortaokulu, Kurucaşile Lisesi Spor Salonunu da bitirmiş olacağız.2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!