Muhteşem güzellik, lakin sıkıntı büyük!

GÜNCEL 14 Mayıs 2017 23:44
Videoyu Aç Muhteşem güzellik, lakin sıkıntı büyük!
A
a

Güneş en güzel burada batıyor lakin vatandaşın …….. yeri yok!!! Bartın adına çok vahim bir durum...

Yeşili ve doğasıyla Cenneti andıran Turizm şehri Bartın’ın en güzel sahillerinden biri olan Mugada’da umumi tuvalet eksikliği büyük sorun teşkil ediyor.
Mugada sahilinde WC kabinlerinin deniz sezonu dışında kapalı olması ve umumi bir WC bulunmaması sahile gezmeye gelen vatandaşların büyük tepkisine yol açarken turizm şehri Bartın’a yakışmıyor.
Misafirleri ile birlikte hafta sonu Mugada sahiline giden Olay Medya sahibi Süleyman Karaman, bu duruma tepkisini çektiği video ile dile getirdi. İlin yetkili ve etkili isimlerine seslenen Karaman, Doğası, yeşili ve denizi ile Cennet köşelerinden biri olan Bartın’ın Mugada sahilinde umumi tuvaletlerin olmamasının turizm şehri Bartın’a yakışmadığını söyledi. Karaman’ın sosyal medyada paylaştığı videoya birçok tepki gelirken vatandaşlar soruna bir an evvel çözüm bulunmasını istedi.
Karaman’ın sosyal medyada paylaştığı video, 2012 yılında Sivas’ta yaşanan tuvalet isyanını akıllara getirdi.
ESNAFIN TUVALET İSYANI SOSYAL MEDYAYI SALLAMIŞTI
Sivas'ta esnaf, umumi tuvaletler belediye tarafından yıkılınca TV kanalını çağırarak dertlerini anlatmış,  ancak aralarından birinin belediye başkanına gösterdiği “bu millet nereye sıçacak” sorusu sosyal medyayı sallamıştı.

 
Kaynak : Bartın Olay Medya
1000
icon
Mustafa Dağdeviren 29 Haziran 2017 18:15

Tatil beldelerini temiz tutmadıkça ve de temiz olması içinde altyapıyı hazırlamadıkça kaliteli turizm beklememiz hayal olur. Her tatil gününde temizlik ve wc sıkıntısı had safhada. Hele İnkumu kirliliği ile içler acısı.

0 0 Cevap Yaz
Çözüm 15 Mayıs 2017 14:27

Evet bizde hafta sonu misafirlerimizle temiz havamalmaya diye gittik ama :..... için yer bulamadık. Esnaf olmasa milletin hali harap

0 0 Cevap Yaz
sorun 15 Mayıs 2017 11:43

Sorun yokluktan değil yönetimde yönetim ihaleyi verdiği kişiye sözünü geçiremediği için mugada böyle

0 0 Cevap Yaz
Sami tasdelen 15 Mayıs 2017 08:57

Yanılmıyorsam inkumu ,unda da yok. Esnaf ve cafeler hariç. Yetkililerin bilgisine.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!