Necmettin Erbakan Kumluca’da dualarla anıldı

GÜNCEL 4 Mart 2016 17:43
Videoyu Aç Necmettin Erbakan Kumluca’da dualarla anıldı
A
a

Saadet Partisi Kumluca Belde Başkanlığı tarafından düzenlenen programda Merhum Başbakan Prof. Dr. Necmettin Erbakan dualarla anıldı.

Sabah Namazı düzenlenen programda Kumlucalılara kahvaltı ikram edildi. İlahi dinletisi ile devam eden programda Merhum Başbakan Prof. Dr. Necmettin Erbakan dualarla anıldı.
Kumlucalılar, siyasi parti gözetmeksizin Erbakan'ı anma programında bir araya geldi. Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can ve Saadet Partisi Bartın İl Başkanı Ünal Yurtbay programa katılanlar arasındaydı.
Program sonrası Saadet Partisi Kumluca Belde Başkanı Cemal Bayraktar katılanlara ve emeği geçenlere teşekkür etti. Ak Partili gençlerin kahvaltıda servise yardım etmelerinden, Mhp'li Belediye Başkanının onur konuğu olmasından duyduğu memnuniyeti bildiren Bayraktar; "Erbakan sevgisi, siyasi olarak değil evrensel olarak marka olmuştur. Ülkemizde siyasilerde göremediğimiz birlikteliği, kardeşliği ve dayanışmayı siyasi parti gözetmeksizin Kumluca'da yaşadık. Kumluca kendine yakışanı yapmıştır." Dedi.
Program sonunda değerlendirme yapan Saadet Partisi Bartın İl Başkanı Ünal Yurtbay; "Sabah namazı programına gelirken bu kadar kalabalık olacağımızı tahmin etmemiştim. Bir beldede kaç kişi sabah namazı programına gelebilir diye düşünüyordum. 54.Hükümetin Efsane Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı anmak için tüm Kumluca bir araya gelmiş. Gurur duydum. Programın tertip edilmesinde emeği geçenlere, teşkilat mensuplarımıza ve katılımcılara teşekkür ediyorum" dedi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!