Off-Road yarışları nefes kesti

SPOR 16 Kasım 2015 01:01
Videoyu Aç Off-Road yarışları nefes kesti
A
a

Karabük’ün Safranbolu İlçesi’nde düzenlenen Türkiye Trial Şampiyonası’nın 5. Ayak yarışlarında aynı puanı alan Ertan Uçar-Hakan Çarker ikilisi ile Erkan Kaynak-Avni İnci ikilisi birinci oldu.

Karabük Off-Road Kulübü tarafından düzenlenen ve iki gün süren Türkiye Trial Şampiyonası 5. Ayak yarışlarında 40 pilot 20 arazi aracıyla mücadele etti. Yardımlaşma ve Off-Road ruhunun ön planda tutulduğu, 2 araç ve 4 sporcudan oluşan takımların, parkuru en kısa sürede geçebilmek için mücadele ettiği trial branşındaki yarışları, yaklaşık 2 bin kişi tarafından heyecanla izlendi. Çamurlu ve dik yamaçlardan oluşan engebeli parkurlarda devrilen araçlar iş makinesi ve görevlilerin yardımıyla tekrar yarışa döndürülürken, arıza yapan araçlar ise yarışa devam edemedi.
  2 gün süren yarış sonunda Bursa Alternatif Spor Kulübü’nden Ertan Uçar-Hakan Çorker ikilisi ile Şile Doğa Sporları Derneği’nden Erkan Kaynak-Avni İnci ikilisi 32 puanla birinci oldu. Dereceye giren pilotların ödülleri Kardoff Başkanı Ahmet Demir tarafından takdim edildi.

 
 
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!