Öğrenci taşıma ihalesi feshedildi

GÜNCEL 15 Eylül 2019 12:58
Videoyu Aç Öğrenci taşıma ihalesi feshedildi
A
a

Bir haftadır yaşana sıkıntı sonrasında ihale iptal edildi.

Bartın'da 2019-2020 yeni Eğitim Öğretim yılı taşımalı eğitimde sıkıntılar ile başlamış ve çok sayıda köyde öğrenciler servis sorunu nedeniyle hafta boyunca okula gidememişti.
Geçtiğimiz hafta yaşanan bu gelişmeler sonrasında  Bartın Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu, ihaleyi alan yüklenici firmanın şartları yerine getirememesi nedeniyle taşıma ihalesinin feshedildiğini açıkladı. 
Çandıroğlu, taşımalı eğitimde yüklenici firmadan kaynaklı olarak yaşanan servis sıkıntısının çözüldüğünü belirterek 16 Eylül Pazartesi günü itibariyle bu sorunun ortadan kalkacağını ifade etti.

Kaynak : GHA Mustafa Kurt
1000
icon
Ahmet 17 Eylül 2019 10:42

Ewt aynen bu zaat ve yandaşları şöförlerin çaliştiğini kendisinin zannediyor Kuran’da dahi yeri var işçinin hakkını teri soğumadan ödeyin diye adamlar dalga geçer gibi milleti oyalayıp kandirıyor milletin hakkını verse emin olun o şöför esnafı çalişmamazlık yapmazdı baş üstünde tutardı zaten böyle işleri sonradan görmelere vermeyeceksin ..

0 1 Cevap Yaz
Veli 15 Eylül 2019 16:38

Öncelikle hayırlı olsun büyük oranda sorun çözülür ancak geçici TEM’inde Kozcağiz ihalesini alan yüklenici önceki ortakları ve yandaşları ayrıca lise ihalesi hala sorunlu yüklenici firmada bu yl içi bu lisede şöförlerin hakkı ödenir mi oda soru işareti.?

0 3 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!